Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesz valakiből nőgyógyás...

Piriiiii kérdése:

Miért lesz valakiből nőgyógyász? Mi készteti erre?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A nőgyógyászok különösen jól keresnek.
2017. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert gyógyítani akar!?!?!?!


Egy orvosnak nem másabb, mint pl. a proktologus, sebész vagy fogorvos, a háziorvosságról nem is beszélve - egyik sem valami "szép, kellemes" elfoglaltság, de nem is az a célja, hogy maguk a vizsgálatok valami örömet okozzanak az orvosnak, hanem hogy segítsen a betegeken

2017. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Vagy miért lesz valakiből fogorvos? Urológus?
2017. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezek is jó kérdések, de én most a nőgyógyászt kérdeztem. Ha nem tudsz választ adni rá, akkor ne is írj. Kösz.
2017. jan. 26. 11:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, mert imád vaginákban turkálni, ha ezt a választ várod. Valószínűleg az orvosin jobban érdekelték a petefészek betegségei, a hormonális ciklus meg a terhesség, mint a sebészet vagy a májmegnagyobbodás, ezért lett nőgyógyász. És mert jól keresnek, mint minden orvos, aki vállal magánrendelést. Relatíve stresszmentes meló, a legtöbb esetben csak bekukkantanak napi 10-20 vaginába, tapogatóznak kicsit, esetleg kenetet vesznek, gyógyszert írnak fel, de semmi extra. A páciensek mind nők, nem kell se gyerekekkel, se nyugdíjasokkal foglalkozni.

Sok nőgyógyász pedig egyben szülész is, ami még jobban fizet, és nekik az jelent örömöt, hogy gyerekeket segíthetnek a világra.

2017. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem ezt vártam, hanem mondjuk olyasmit, mint az utolsó mondatod. De nem értem, hogy egy egyszerű kérdésnél miért kell mindenféle téves következtetést levonni ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna az illető...

Egész egyszerűen csak nem tudtam elképzelni, hogy mi megy végben egy emberben ilyenkor. Nyilván nem úgy történik, hogy 18 évesen felkiált, én nőgyógyász leszek!

Mindenesetre köszönöm az értelmes sorokat.

2017. jan. 26. 12:01
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a két kérdésem önmagában válasz. Csak gondolkodni kell rajta egy kicsit.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Én 18 évesen felkiáltottam, hogy szülész-nőgyógyász leszek :)
2017. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Kedves piriiiii, erre csak az tudna biztos választ adni, aki a szakmában dolgozik. Itt mi csak találgatni tudunk. Miért nem kérdezed meg mondjuk a nőgyógyászodat?
2017. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Jézusom, de irritáló nő lehetsz te, hallode.
2017. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!