Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinálnátok szivesebben?

Ti mit csinálnátok szivesebben?

Figyelt kérdés
Olyan munkát amit nem szerettek, de többet fizet.(itthon nettó 300-350 körül), vagy olyat amilyet szerettek csinálni de kevesebbet fizet.200t pl.

2019. jún. 18. 19:50
 1/6 Mihago ***** válasza:
Az utóbbi.
2019. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt,amíg letennék pénzt a hitel miatt. Utána a másodikat.
2019. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tekintve hogy sok embernek már a 200 is álomfizetés...
2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a második. 200ezerből én már amúgy is vígan meglennék.
2019. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, minden, ami engem érdekelne, eü-s terület. Sajnos 18 évesen még nem jöttem rá erre, mire igen, addigra a húszas éveim közepén voltam, orvosnak menni már késő lett volna. Minden más meg tudjuk, hogy fizet. Úgyhogy online marketinges vagyok. Nem szeretem, de jó vagyok benne, könnyen keresek annyit, hogy ne legyen okunk panaszra. Gondolkoztam ezen sokat, de én biztos nem fogok dolgozni járni ilyen 130 ezres fizukért (tisztelet annak, aki igen, én anyagiasabb vagyok).

31N

2019. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen munkát nem szeretek, szóval nem kérdés: az elsőt választanám.
2019. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!