Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát csinálnátok...

Melyik munkát csinálnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

Egyik lehetőség sem egy leányálom, nem is hosszútávra tervezek, jövő szeptemberig kéne csinálnom, amíg nem megyek továbbtanulni. Jelenleg felszolgáló végzettségem van, ebben dolgoztam, de nem szeretem. Ha úgy nézem két lehetőségem van.

1; Vendéglátás, nem szeretem de ehhez "értek"

2; Valamilyen raktáros munka, csomagok összekészítése, és az ezzel járó munkák.


Melyiket választanátok inkább?


2018. nov. 16. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Felfedezném mit rejt a gyakorlatban a második lehetőség amit még nem csináltam.
2018. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én diákmunkában dolgoztam raktárban. Vidékre küldött rendeléseket kellett lista alapján összeállítani, Salgó-polcokról leszedni, kartondobozba rakni.

Nem azt mondom, hogy egész életemben csináltam volna, de átmenetileg nem volt rossz. Elég nyugis volt, ha hoztad az elvárt sebességet és pontosságot, hozzád sem szóltak egész nap. Nem szeretem az ülőmunkát, itt meg a sorok között azért jó pár kmt lesétáltunk naponta. A kész dobozok pár kilósak voltak, szóval nem kellett nehezet emelgetni.

Nézz utána pontosabban, mit jelent ez a raktárosi munka, nem mindegy, hogy vitaminosdobozt pakolsz, vagy cementeszsákot :) De ha fizikailag nem készít ki, akkor szerintem átmenetileg nem rossz munka.

2018. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem mész ki Londonba pincérnek? Vagy Hollandiába egy jó kis Apple raktárba? Az egész további életedre ki fog hatni (főleg anyagiak terén), ha felszedsz egy jó kis nyelvtudást.
2018. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szívesen megyek külföldre még, tervben van, későbbiekben. De még nem, így addig valamit kellene dolgozni.
2018. nov. 16. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Most vagy fiatal, most menj. Később mégúgysem fogsz menni, ha párkapcsolatban leszel vagy családod lesz. Ráadásul megalapozhatod anyagilag is a jövődet (összegyűjtheted egy lakás árát)

Na de te tudod, vegetálhatsz is itthon a kevés pénzből, az évek meg széplassan elrepülnek és te azt veszed észre, hogy semmivel nem vagy előrébb, ugyanúgy egy szűk albérletben tengeted az életed.

2018. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éppen a párom miatt maradok még, amíg tanul, utána megyünk együtt :)
2018. nov. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!