Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Forever Living tapasztalatok/v...

Forever Living tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 19:15
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
63%

21-eske látom èrvelni nem tudsz.

Olvastad a cikket?

Tudtad,hogy Szentgyörgyi Albert napi 15g c vitamimt vitt be?

Olvastad Lenkei könyveit?


Látom nem megy az èrvelès csak szemèlyeskedni tudsz.

Nem is vàrtam màst.


Mèg mindig vàrom èrvelj,làssuk :))

2019. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 acelsziv ***** válasza:
67%

Kérdező: Megkaptad a választ a kérdésedre? A termékek kzül egy- kettő ami megéri.

És ilyen "emberek" dolgoznak benne.

2019. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
84%

Vettem egyszer egy doboz már nem is tudom milyen kapszulát valami 6-7-8 ezer Ft-ért, izületi gyulladásra ajánlotta. Átvettem, nézem a cimkéjét: szív és érrendszeri betegségekre. Mondom neki, hogy ez nem jó, nekem a lábam fáj. Azt mondta, ez jó az ízületi gyulladásokra IS! Mert.... blablabla és itt tolt nekem egy Forever halandzsát, választékos nyelvezettel. Nem győzött meg, de csak bólogattam neki, hogy aha, ja, jó. Elkezdtem szedni, 2 hét után még mindig semmilyen változást nem éreztem (mondjuk a kétnapi fosás lehet idesorolható), elmondom neki, azt mondta, hogy ez normális, mert ahhoz, hogy hasson, kúraszerűen, 2-3 hónapig kell szedni, évente többször is.


Na, erről nem volt szó, mikor ajánlotta a terméket. Ami ráadásul hivatalosan a cimkéje szerint nem ízületi megbetegedésekre való. Nyilván nem is kértem több adagot belőle.


Ami viszont visszatetsző nekem, hogy a szekta gyűléseiről is posztol (a termékek mellett), nézegettem a képeket: bazi nagy csarnok, feldíszítve, fények, hangosítás, kaja + a jutalmak (pénz, utazások, stb). Mindenki 32-es mosollyal vicsorog, thumbsup, bulika, succesday!


Mi ez a nagy sikernap sztori? Mi a siker a szervezők (felsővonal vagy mi) szerint? Hogy mindig van ember, aki beáll a sorba, pótolja a kiesőket, kilépőket?


Múltkor találtam egy fórumot, ahol Forever munkát ajánlott a topic nyitója. Tette mindezt egy műszaki beállítottságú oldalon. Gratulálok. Becsületére legyen mondva, állta a sarat, a számonkéréseket, ekézéseket (nem úgy mint az egyik, 38%-os válaszoló). De ő is hamar az érvei végére ért, mert azt mantrázta, hogy ő nem erőlteti a termékeket, ha megveszi az jó, ha nem, az is rendben van. De akkor hogy fejlődsz? Termékeket ajánlok, adok el. 😀 Ő írta le, hogy mennyi cseppen le neki egy egy termékből, nagyjából 30%, ami "tanácsadást" takarna, mikor átadja a terméket... Akkor ez a nagy sikersztori? Verjük át a vásárlókat? Akik az elején (kivétel nélkül) az ismerősei? Szép...


Az esetemben nem túl meggyőző "tanácsadás" volt, mert ha szív és érrendszeri betegségek mellett izületi bántalmakra is alkalmazható, azt ugyanúgy feltüntették volna nem? Vagy rosszul gondolom?

2019. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
12%

Utsó, te utsó hazudozó :D :D :D Tudod, van az az ősi bölcsesség, hogy könnyebb utolérni téged, a hazug embert, mint a sánta kutyát.


Ilyen felirat / címke soha, egyik foreveres terméken sem szerepelt. Ma sem szerepel, s nem is fog: "Átvettem, nézem a cimkéjét: szív és érrendszeri betegségekre."

2019. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem pontosan idéztem, lehet ott szerepel az étrend kiegészítő is, vagy hasonló. De az biztos, hogy a szív és az érrendszeri szavak is ott szerepelnek. A doboz megvan, hazaérek a kedvedért lövök róla képet. Csak nehogy felsülj miattam, hogy nem ismered a saját termékeiteket sem. 😋
2019. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
82%

Meg csak orvossal egyeztetve/felügyeletével vagy ilyesmivel szedhető.


Asszem erre mondja Korda Gyuri bà, hogy ha nagyot hívott valaki:


MEGADTAAAA! 😀

2019. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
77%

Bocsánat, mea culpa, a pontos felirat:

"szív és érrendszeri betegségben szenvedők részére"


btw szerintem ez pont arra utal, hogy szív és érrendszeri betegségekre való. Arra ajánlják, azokat a panaszokat enyhíti, érted. Nem hiszed? Parancsolj:


[link]

[link]

[link]


Továbbá itt a fórum, amiről szintén megemlékeztem. Utolsó hozzászólás epic, amivel bezárták:


[link]


Szóval, nem ismered a termékpalettát. Nem tőled vettem véletlenül? 😀


Továbbra sem értem, hogy izületi panaszra miért ezt kaptam, és ha erre IS!!! jó, azt meg miért nem tüntetik fel.

2019. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
88%
Engem is hívtak, majdnem be is dőltem, de aztán itt jót olvasgattam! Köszi !!!
2019. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
11%

Tudod, huszonnyolcas, van egy alaptétele a földi életnek.


"Tanácsot, bármilyen témában, csak attól fogadj el, aki már ott tart, ahová te is szándékozol eljutni."


Szóval, bölcs ember figyelmen kívül hagyja azt a sok kamuembert, aki itt már rég szétosztotta az eszét, s így nem maradt neki semmi, ennek ellenére úgy tesz, mintha lenne.


Emberek úgy adnak itt tanácsot bizonyos témákban, hogy semmilyen saját tapasztalatuk nincs, de ismernek olyat, aki hallott már arról, hogy vannak emberek, akik ismernek olyat, aki csinálta egy hétig, s nem lett belőle milliomos. Erősen a szánalom-kategória.

2019. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
87%

A 38%-os válaszolónál tökéletesen megfigyelheted a szektásítás teljes eredményességét.


Neki már nem létezik semmiféle külvilág, vagy objektív valóság csak az mlm-es szektás mantrák amivel a szemináriumokon teli nyomták a fejét.


"Tanácsot, bármilyen témában, csak attól fogadj el, aki már ott tart, ahová te is szándékozol eljutni."


Ez burkoltan annyit jelent hogy csak attól fogadj el bármiféle infót, aki benne van az mlm szektában. Ezzel tökéletesen ki is zárnak bármiféle külső kritikát ami az mlm-et érheti. Minden ellenvéleményt teljesen el akarnak fojtani és csak a saját agymenéseiket hangoztatni.


Aztán még van rosszabb is, mikor ott vagy már köztük de még mindig vannak kételyeid, mert mondjuk ott vannak a szüleid barátaid stb... akik még próbálnak kirángatni a tébolydájukból, de akkor jön a legalja.


"kik mondják hogy amit/ahogy csinálunk nem jó? igen? a szüleid, barátaid? ők sikeresek lettek ebben az üzletben? neeeeem? hát akkor azért mondják, irigyek rád, nem akarják hogy sikeres legyél. Negatív emberek. Hagyd is őket, ne foglalkozz velük, majd mi itt leszünk neked, családod helyett is családod, mert mi vagyunk itt a sikeres nagy sztárok, csak ránk kell hallgatni".


Végül az utolsó védvonalat ami a családod és a barátaid voltak is lebontják körülötted hogy tényleg minden más véleményt kizárjanak ami az övéktől elkülönbözik. teljesen elszigetelnek a külvilágtól. onnantól már bármit elhiszel nekik és úgy vezetnek majd az orrodnál fogva ahogy akarnak.


A szerencsétlen 38%-os már átesett ezen a gépezeten. Így lesznek az ilyen szektás mlm zombik mint ő.

2019. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!