Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Károlyi Máté edzőről mi a...

Cawboy kérdése:

Károlyi Máté edzőről mi a véleményetek, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy megyek hozzá edzésre Cegléden a Living Sport-ba. Valaki esetleg járt már nála?

2019. jan. 23. 18:03
 1/1 eprecsske válasza:

Én már jártam hozzá régebben is, akkor még nem a livingben tartott edzést. Saját testsúlyos edzésére kezdtem el járni és kicsit féltem az elején, hogy "túl izmos" leszek lány létemre, de nagyon kellemeset csalódtam, mert inkább csak szépen megerősödtem, és eltűntek a lifegő hájacskák :) Plusz maga a sport is másmilyen kiállást adott, mint előtte volt. Sokkal magabiztosabb lettem, mert a gyakorlatok nem nehezek, kezdők is tök könnyen megtanulják őket, és ez sikerélményt adott.

Mátéról is csak jót tudok mondani. Látszik, hogy ért ahhoz, amit csinál, tudja, hogy meddig és mi az egészséges, és figyel is ránk óra közben folyamatosan. Kijavítja a hibákat, segít, ha nem sikerül elsőre, de ha valakinek a könyökén jön ki a gyakorlat és már unja, akkor neki megnehezíti. Tehát mindenki igényéhez alkalmazkodik. Emellett figyel rá, hogy jó hangulatban teljenek az órák, hogy hamar megismerjük egymást a csoporton belül, és így ne csak együtt edzünk, hanem közösséggé alakuljunk.

Az edzés közben hallgatott zenéit imádom! A legrosszabb napomat is mindig feldobja velük.

Kreatív, érdekes feladatokat talál ki, hol egyénileg, hol párban edzünk, de az biztos, hogy nem lehet megunni az óráit, úgyhogy én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!