Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A „“műszakodat Te választhatod...

A „“műszakodat Te választhatod meg“ kitétel egy álláshirdetésben nem azt jelenti hogy a műszakomat én választom meg és NO ÉJSZAKÁZÁS?

Figyelt kérdés

Az álláshirdetés így szólt, azóta is fenn van, folyamatosan kell az ember:

Jelentkezz hozzánk áruátvevőnek biatorbágyi raktárunkba!


A műszakodat Te választhatod meg!

Dolgozhatsz részmunkaidőben, napi 4 órában...

... vagy főállásban, napi 8 órában is.


További részletekért kattints!


Na most KÉRDÉSEM: a „“műszakodat Te választhatod meg“ kitétel egy álláshirdetésben nem azt jelenti hogy a műszakomat én választom meg és NO ÉJSZAKÁZÁS?


Vagyis ha én úgy döntök nem kívánok éjszakázni és nem választom az éjszakát akkor én nem éjszakázok és PONT?


Ez nem ezt kéne jelentse?


2019. jún. 20. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De.

Viszont a cég meg szabadon megválaszthatja, kiket alkalmaz.

2019. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A műszakos munkarend miatt több állandó csapat is van és te azt választhatod meg, hogy melyik csapathoz akarsz tartozni.
2019. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fordulj bizalommal a hirdetés feladójához! A cég biztosan tudja, hogy kell érteni.
2019. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Az az értelme, hogy ha dolgozik ott cimborád, akkor dolgozhatsz együtt a cimboráddal.
2019. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj kérdező? Elmentél állásinterjúra és elba**tál egy fél napot?
2019. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, vannak fix műszakrendek. Párom pl dolgozott olyan helyen, hogy 3 nappal, 3 pihi, 3 éjszaka, 3 pihi. A munkarend fix volt - viszont a műszakot ő választhatta meg, volt A-B-C-D satöbbi, hogy melyik napon akar kezdeni (azaz A kezd hétfő reggel, B hétfő este, C csüt reggel.....) Kiválaszthatta, hogy pl C műszakba akar kerülni, mert ott sok az ismerős.


Én is folyamatos munkarendben dolgozom, itt nincs fix műszak. Én választom ki, mikor érek rá dolgozni (nyilván a havi műszakszám meg kell legyen), de olyan nincs, hogy csak reggeles akarok lenni - mert akkor a többiekkel tolok ki.

2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is arra vonatkozik, hogy melyik csapatba szeretnél kerülni.

Ha 3 műszakos a meló, akkor nem kívánságműsor.

Amúgy mikor én műszakoztam, szinte mindenki az éjszakást szerette a legjobban. :D

2019. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez létszámtól függ. Vannak állandó műszakosok. Ha Te délutános akarsz lenni; ha a reggeli csapatba kéne ember és a délutános tele van, akkor nem igazán fog felékeresni.


Ha a délutánosba még jöhet ember, felkeres (a HR), interjúztatnak.


Abba a fix másakban leszel.


Ettől függetlenül, megkérdezhetnek, ha hiány van a reggeli mászakosoknál, hogy be tudsz e ugrani hozzájuk. Ha nemet mondasz nem rúgnak ki.

Kb így néz ki.

2019. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbaidős vagy. Mikor kaptad a beosztást éjszakára, miért nem mondtad, hogy akkor köszönöd a lehetőséget? Egyik napról a másikra kiléphetsz, indokolnod sem kell.
2019. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Mikor kaptad a beosztást éjszakára, miért nem mondtad, hogy akkor köszönöd a lehetőséget?"


Mert amíg nincs más a semminél jobb. ÉS 3 hónapos a próbaidő.

Ne félj ha lesz más már másnap nem megyek.

2019. jún. 20. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!