Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyermekosztályon dolgozhatok...

Gyermekosztályon dolgozhatok segédápolóként?

Figyelt kérdés

Ugye a segédápolóhoz elég az érettségi is..

(Mellette amúgy tanulni fogok csecsemő és gyermekápolónak.)

24L


2019. máj. 23. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen élsz,ahol nagyon nagy a nővérhiány,felvesznek. Pl. Budapest. Vidéken kevesebb esélyed van, én nyíregyházi vagyok,ide nem kell segédápoló. Érdeklődni kell az adott osztályon mert változó.
2019. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miskolcon szeretnék segédápoló lenni. Majd érdeklődök a kórházakban. Remélem lesz lehetőségem elhelyezkedni.
2019. máj. 23. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Még esetleg ha gyerekosztályra nem is,míg elvégzed a sulit mehetsz más osztályra is ha pénzt akarsz keresni. Tudom, hogy pl.egy belgyógy.nem kellemes hely,de oda mindig kell plusz ember. Ha meg végeztél,mehetsz rendesen gyerekosztályra.
2019. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a B tervem nekem is. köszönöm
2019. máj. 23. 09:25
 5/6 anonim válasza:

Nem!


A segédápolóknak is kell eü. suli. OKJ tanfolyam. És érettségi nem kell.

2019. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez is helyfüggő. Bp-n úgy dolgoztam segédápolóként, hogy folyamatban lévő OkJ volt. Tehát csak érettségivel is felvettek. Ahol lakom kis községben itt is van egy pszichiátria, oda is felvettek papír nélkül segédnek. Ezért kell érdeklődni az adott helyen.
2019. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!