Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco diákmunka (zalaegerszeg)?

Tesco diákmunka (zalaegerszeg)?

Figyelt kérdés
sok rosszat hallottam, de nem tudom kinek higgyek. Az elozo nyarakon sem a legkedvesebb emberek társaságában dolgoztam, de nem tudom itt mi a helyzet? Es milyen maga a munka?

2019. jún. 21. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Xddd jo vicc volt de hagyd abba ...
2019. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben dolgoztam a tescoban, egy nagy sz*r volt az egész munka, 550 forint nettóért robotmunka..
2019. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem most volt, hanem 2005- ben, de dolgoztam érettségi környékén a Tescoban. A zöldség részlegen voltam, valamint a pékáru/cukrászda részen. Nem volt vészes, de nem szerettem. Betanítás nulla, de azt elvárták, hogy gyorsan és hibátlanul dolgozzunk. Ráadásul a vevőkkel is meg kellett harcolni. Sosem felejtem el, mikor hoztam ki a frissen sült zsemlyéket a forró kocsin Pünkösd előtti nap. A vásárlók mint valami keselyűk már ott köröztek, és mikor levettem az egyik polcot, hogy leszedjem róla a pékárut, mint valami hiéna csorda megrohamoztak. Meg sem várták, hogy a kosarakba öntsem, a tálcáról kezdték el kapkodni, amit így alig tudtam megtartani. Neki is löktek a forró kocsinak, aminek az egyik rúdja megégette a felkarom.

Egy szóval utáltam. Nem is sokáig maradtam.

2019. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy haverom dolgozott ott, nem Zalaegerszegen, de szerintem mindenhol ugyanaz a helyzet. Azt mondta, hogy a fizetését soha nem kapta meg pontosan, mindig csicskáztatták, nem tanították be, de azt várták, hogy profin dolgozzon.

Én a Pennyben dolgoztam, de ott is a betanítás egyenlő volt a nullával, és röhögve mesélte a főnök, hogy aki békázik, annak kéne acélbetétes cipő, de nekem nem fog adni, ilyenről ne is álmodjak, ezen röhögött és ott hagyott, hogy békázzak. Nyilván néhány nap után kirúgtak, mert azt se tudtam, hogy hol kell megfogni azt a szart, és a főnök még azért is ordított velem, mert belenyúltam néha a zsebembe zsebkendőért, hogy kifújjam az orrom, mert hogy ez "illetlenség" o.O

Hát, ha a takony lóg az orromból az nagyobb illetlenség, én pedig szénanáthás vagyok szinte egész nyáron.

Természetesen inni és enni sem volt szabad, mert akkor 2 percen belül jött utánam a főnök, hogy mit képzelek, vár kint egy csomó meló, én meg bejöttem enni, ez itt nem szokás. Röviden ennyi.

2019. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!