Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkát hogyan kell abbahag...

Diákmunkát hogyan kell abbahagyni?

Figyelt kérdés
A mekinél vagyok diákmunkásként, már egy hónapja. Úgy voltam vele hogy adok neki egy esélyt a sok negatív vélemény ellenére és kipróbálom. Sajnos rá kellett jönnöm hogy egyáltalán nem nekem való ez. Alapjaban véve egy lassú ember vagyok itt meg egész nap óriási pörgés van. A kérdésem arra irányul, hogy először a diákszövetkezettel vagy az étteremvezetővel kéne beszélnem? Valamint az lehetséges, hogy szólok hogy abbahagyom és már másnap ne is menjek? Hogy működik a kilépés?

2019. jún. 21. 09:39
 1/4 jobbikostibi ***** válasza:
0%
Azt kell mondani hogy ott basssza meg az isten ahol van és eljönni
2019. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Diákmunkát ott lehet hagyni egyik napról a másikra, de azért a főnöködnek illik szólni, hogy másnap már nem jössz.
2019. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a diákszövetkezetnek szólj, ugyanis neked ők a munkáltatód, velük írtad alá a szerződést. A mekiben "csak egy diák" vagy, nekik mindegy, hogy holnap a Józsi vagy a Pista megy, lényeg, hogy jöjjön ember. És igen, ha ma szólsz, holnap már nem kell menned. Egyszer én is mondtam így fel diákmunkán. Ha jófejek voltak, nyilván szólhatsz a mekiben a főnöknek is, de csak az nem elég, ugyanis ők várni fogják holnap is a diákot, és ha a diákszövetkezetnek nem szólsz, ők nem fognak mást keresni helyetted.
2019. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsó kettőnek!
2019. jún. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!