Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik le a melóhelyemen...

Miért nézik le a melóhelyemen azokat, akik precízen és jól dolgoznak?

Figyelt kérdés
Ma is szabályosan kiröhögtek a hátam mögött, amikor azt hitték, hogy nem hallom őket, az egyik a főnök volt, aki röhögött... A szemembe meg dícsérnek, hogy meg vannak velem elégedve... Miért alázzák azokat, akik komolyan veszik a munkájukat? Vannak szintén hozzám hasonló munkatársak, akik szintén komolyan veszik a munkát, őket is utálják...

2019. jún. 21. 22:31
 1/6 Kecsketáp válasza:
84%
Irigyek
2019. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Valóban meg vannak elégedve a munkáddal, ugyanakkor a másik részről tartanak, bolondnak. Ez csupán két szemszögből van megközelítve, de mind a kettő az ő véleményük. És még ki tudja mennyi irányból megközelítve van rád véleményük. Kár ezen agyalni.
2019. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem mindenütt van így, valami hülye multinál talán...ha zavar keress olyan helyet, ahol mindenkinek természetes, hogy nem csak a normát üli ki munkaidő végéig.
2019. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Volt komcsi országokban ilyenek az emberek.

Nyugaton nem nevet ki senki,ott aki nem tud teljesíteni,másnap nem is kell menni.


Ezért nem ért el ez az ország semmit,mert nem a teljesítményből,hanem a lopásból,családból,zsiványságból akarnak megélni az emberek.

2019. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Szívemből szóltál, én ezért jöttem ki külföldre. És az itt töltött 11 év alatt még sehol nem tapasztaltam azt, hogy kiröhögnének, vagy direktbe szórakoznának velem. (Na jó, egy kivétel volt, egy kínai étterem.) És ahogy látom, ha itt egy új dolgozó kerül valahova, az az általános módi, hogy egyik hétről a másikra befogadják, alig egy hónapja dolgozik ott, de máris egyenrangúan trécselgetnek vele, belevonják dolgokba. Ellenben otthon ugye az a bevett szokás, hogy az újoncot szívatni kell, szamárlétrát járatni vele, és egy év elteltével talán elkezdik emberszámba venni. Nem igazán értem, miért nem működhet odahaza is az előbbi.
2019. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
A sok diploma megléte még nem jelenti azt, hogy valaki közösségbe való-, vagy azt tudja is vezetni. Hasonlóban nekem is van részem, nem szeretem az ilyen kétszínű bandát. Akkor mondaná ki, hogy "Nem kellesz ide.", sokkal korrektebb lenne.
2019. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!