Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szívinfarktus után elhagyni a...

Szívinfarktus után elhagyni a jórházat azért hogy loholjon vissza a munkahelyre-mit gondoltok ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Valaki rosszul lesz a munkahelyén (már nem először) de most nagyon rosszul mentő kórház szívinfarktus. Majd pár nappal később saját felelősségre elhagyja a kórházat (az orvosok még vagy 2 hetet tartották volna) és ahogy van mosdatlanul csapzottan kórház és húgysazgúan irány vissza a munkahelyre mert dolgozni dolgozni dolgozni kell!


Az a kényszerképzete hogy nélküle megáll a munkahely széthullik az egész mert ő, csakis ő dolgozik itt igazából egyedül, az összes többi ember csak IDÉZEM „ a seggét mereszti és tartja a markát a fizetésért“ szóval senki se csinál semmit, csakis ő, és ha ő nem lenne!!



Mit gondoltok egy ilyen emberről?


2019. jún. 23. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Mondtam én hogy megárt a szívnek a sok munkaügyi kamukérdés.
2019. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látod, Bazsi, az alkesz főnök szervezete sem bírja örök ideig az ivást és mások b***ogatását. Ha ügyesek vagytok, ki tudjátok csinálni és jöhet a jó világ.
2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Látod, Bazsi, az alkesz főnök szervezete sem bírja örök ideig az ivást és mások b***ogatását."



A PRÓFÉTA szóljo belőled!!! Bár nem szoktam inni de ha ez a vén állat végre kinyiffan aznap vendégem mindenki aki itt van egy pezsgőre!!!

Aznap pukkannak majd az üvegek és fűszoknyában táncot járok majd a tábortűz körül!!


Csak tartanánk már ott!

2019. jún. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!