Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudhatom meg aspiként,...

Honnan tudhatom meg aspiként, hogy milyen munkahely való nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon fura vagyok az emberekkel, mindig félreértem őket! Soha nem veszem a lapot, fárasztok mindenkit, nagyon sok cikis helyzetem van emiatt. Ha valaki megkérdezi, hogy vagyok, akkor képes vagyok 15 perces beszédet előadni. Ha a másik kilépne a beszélgetésből, nem hagyom neki, ha még hátat is fordít akkor is utánaszólok még valamiket.

Ilyen beteg emberként nem tudom mit dolgozhatnék. Az előítéletekkel ellentétben a tanulás sem ment soha, nem vagyok matekzseni sem, kétszer buktam. Próbáltam egy autógumis műhelyben dolgozni, de nem jöttem ki a kollégákkal és az ügyfelekkel sem. Ha okos lennék elemzőnek elmehetnék ahol nincsenek emberek, de mivel nem vagyok, így egy gyári melóban is emberekkel kéne kapcsolatban lennem.


2019. jún. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél mondjuk kőműves, nem kell hozzá sok és és dolgozhat egyedül is.
2019. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Megkéne tanulnod megfelelően kommunikálni az emberekkel, túl sok vagy, és nem kerülnöd kéne őket, hanem a módját megtalalni hogy beszélj velük, fejleszd magad. Lehet egy kommunikációs tanfolyam jót tenne neked.
2019. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, programozóként dolgozok, de hiába a sztereotípiák, hogy mind kockák vagyunk, már ez sem az igazi, egyre több a szakmában az erősen extrovertált személy, akik azt hallottak jól lehet vele keresni. Persze még mindig jobb, mint más terület, mert még mindif kevesebben néznek hülyének, ha fura vagy.


Ha nem akarsz vagy tudsz tanulni, olyan szakmát válassz, amit legaláb részben egyedül lehet végezni, pl éjszakai portás.

2019. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!