Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postai levélválogató munkát...

Postai levélválogató munkát hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nagyon érdekelne, hogy milyen ez a munka. Esetleg van valaki, aki ebben a munkakörben dolgozik? Pár szóban megírná, mit kell csinálni?

Előre is köszi!



2019. jún. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2019. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarorszagon, de ez a munkám része. Kapok pár doboz levelet és azt kell szetpakolnom utcák szerint, majd amikor készen van, akkor abba a sorrendbe kell rendszerezni, ahogy ki lesz hordva. Tehát pl előbb a páros számok, majd a páratlan, vagy előbb x utca páros, majd y utca páros, x utca páratlan, stb. Nem egy bonyolult munka.
2019. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én diákmunkán voltam még 10 éve postán. Ömlesztve jön mindenféle levél, te pedig irányítószám és cím szerinte külön válogatod őket. Nem nagy ördöngősség, ha a 8 általánost teljesíteni tudtad, akkor profi levélválogató leszel. :)
2019. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöknek!!!:)
2019. jún. 23. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettes a kézbesítő munkáját írta le.

Hármas írt választ a kérdésre.

2019. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, a kettes a levelvalogato munkáját írta le. Nálunk ők rendszerezik a kihordási sorrendbe, így a postás csak kiveszi a táskájából az oda sorrendbe behelyezett csomagot és már mehet is a szokásos útján.
2019. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt a munkát a kézbesítő végzi. Tehát helyfüggő, vagy is nem általános...
2019. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kézbesítő válogatja szét utcák szerint? Kizárt. Ne mondd már hogy megkapja pl egész Szeged postáját, aztán szedje ki, ami az ő körzete....
2019. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Szar munka,sokat kell állni,ládákat pakolászni,állandó éjszakás műszakban kell dolgozni,és a fizetés is kevés.A hármas jól írta,ez a levélválogatói munkakör.
2019. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szar munka, de valamiért nekem nagyon szimpi.:') Éjszakai melót keresek, és valamiért ez nagyon megtetszett. Köszi szépen!
2019. jún. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!