Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet velem?

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés
A főnököm egyik percben kedves, másik percben goromba. A munkámmal pedig elégedett. Es nem mondtam rola rosszat senkinek. Akkor miért viselkedhet így?

2019. jún. 23. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány főnöknek eléggé függ a viselkedése attól, hogy éppen mennyire stresszes. Nekem volt egy főnököm aki higgadt állapotában az egyik legnormálisabb ember volt, ha meg kapott egy rossz hírt, akkor elküldött mindannyiunkat a p*csába. Ne vedd magadra.
2019. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangulat ember, rejtad vezeti le a feszültséget.
2019. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiteles választ igazából ő tudna adni...


Elégedettségről akkor beszélhetünk, ha ez visszatükröződik a munkádban is.

2019. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vissza tükröződik. A többi felettes is dicsér. És ő is. De nem kérdezem meg tőle.
2019. jún. 23. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hangulatember, sok ilyen van.
2019. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon mázlista vagyok a jelenlegi főnökömmel; ha otthon bajai vannak és egyszerre 3 dolgot csinál és odamegyek kérni/kérdezni se látszik, hogy épp szomorú vagy túlterhelt. Le a kalappal!


Voltak főnökeim, akik a kérdésedben leírtak alapján viselkedtek.


Egyrészt van, aki alapjáraton hangulatember.


Másrészt az, ha valaki főnök, több felelőséggel jár és nem mindenki tudja folyamatosan fenntartani magában a békét. Ha stresszelsz, fáradt vagy, épp lekorholt a feletted álló valaki, van egymillió dolgod, nem biztos, hogy tudsz mosolyogni, vidámnak lenni.


Én ezért nem vágyok feljebb kapaszkodni a ranglétrán.

2019. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!