Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Msc képzés 6 hetes szakmai...

Msc képzés 6 hetes szakmai gyakorlata de akkor ugrott a munkahely, vagy munkahely de akkor nincs diplomázás-hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Dilemma-ki hogyan döntene?


Vége felé járó levelező egyetemi mesterképzés, az államvizsgához és a diplomához kell egy 6 hetes szakmai gyakorlat.

Mivel van munkahely is, így a 6 hét csak az ő hozzájárulásukkal lenne megoldható. Ennyi szabi 6 hét a világon nincs, fizetetlen szabi lehetne de azt ők döntik el kiadják-e-és nem adják ki.


De ha nincs meg a gyak akkor nincs államvizsga és nincs diploma se.

Úgyhogy egy választás van: felmondás és elmenni a gyakra.


De azért ez is nagyon meredek: van az évek óta meglevő stabil munkahely amit az ember adjon fel hogy elmehessen 6 hétre gyakszizni valahova lényegében ingyen (gyakos ktg térítés vmi 50.000 ft...)

És ha egyszer a felmondás megvolt ide többet út vissza nem vezet.


Tessék ez a dilemma.


2019. jún. 25. 16:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

a jelen helyem teljesen más terület ide még diploma se kéne így semmilyen szinten nem betudható.

ha ilyen egyszerű lenne a kérdés se lenne

2019. jún. 26. 10:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy miért nem írsz? Ajánlottam segítséget itt is és privátban is.
2019. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mert úgy néz ki "nlmi " kp-ért cserébe kapok egy igazolást arról hogy X cégnél voltam. A cég küszöbét se léptem át soha, na de ha ez kell ez lesz.
2019. jún. 26. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!