Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van úgy, hogy inkább...

Más is van úgy, hogy inkább hazahozza a munkát a klímás otthonába, minthogy a 35 fokban szenvedjen a feladattal?

Figyelt kérdés
Úgysem fog bent az agyam...
2019. jún. 27. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igazából sokan álmodoznak home officeról eleve...mi a fenének mennél be, ha se nem szükséges s enem jobbak a körülmények?
2019. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
May a reggeli meetingre / feladatleosztásra mennék be... a többi online is működne...
2019. jún. 27. 00:28
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Mobilklímát viheted magaddal, sőt a kocsiban is dolgozhatsz klíma mellett. A teszkóban is van klíma, szerintem itt is lehet dolgozni.
2019. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

A munkahelyen nem én fizetem a hűvöset.

Cserében viszont mennek a szokásos viták....


Home office... Nehezebb kommunikáció a többiekkel, nehezebben veszed rá magad a munkavégzésre stb.

2019. jún. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne, ha nem nekem kellene fizetni, de ha nincs XD Ez a munkahely pffff
2019. jún. 27. 06:27
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Sosem; légkondis iroda. :)


Nálunk volt egy szavazás, hogy lekapcsolják e a légkondit (tehát sose menjen) - az irodában. 12 ember szavazott úgy, hogy kapcsolják le. Most. Nyárra.


El is képzelném őket, ha ők lettek volna többen. Alapból van 200 fok odakint, a számítógépek is melegítik a levegőt odabent, plzsz kb 40 emberről van szó.


Én a légkondi alatt ülök és semmi bajom vele.

2019. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

munkahelyen pulóverben ülök, mert 20 fok van (iroda) :D

otthon nincs klíma és elég meleg van

viszont van sok fagyim :P

2019. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálam otthon nincs légkondi, ellenben a munkahelyen van. Már csak ezért is megéri bemenni.

Egyébként most nincs lehetőségem home office-ra, de mikor volt, akkor sem éltem vele. Ott ugyanis, ahol ezt megtehettem, a home office volt a világ legnagyobb átb***ása. Ha bementem dolgozni, tudtam, hogy 8-tól fél 5-ig tart a munkaidőm, az alatt elvégzem, amit el tudok, majd hazamegyek és mindenféle mással foglalkozom. Home office esetén ellenben reggel 6-kor már kukorékolt valamelyik aludni nem tudó menedzser, hogy neki csak aztat nézzem mán meg, hogy izéből és hogyishíjjákból mennyit gyártottunk összesen a múlt héten, illetve műszakonként és gépsoronként külön-külön lebontva. Szerinte tízperces munka - szerintem is. Csak a soha nem működő vállalatirányítási rendszer, az ilyen-olyan, véletlenszerű helyekre elszórt Excel-táblázatok (amikben rendszeresen benne csücsül valamelyik Adminisztrátor Mancika, hogy ha jön a főnök, a Facebookot Alt+Tabbal munkának kinéző tevékenységre váltsa át) és a rendezetlen adatformátumok miatt a ténylegesen 10 percig tartó elemzés előtt volt vagy másfél óra összeszedni az adatokat. Eközben csak félóránként hívott az idegbeteg kis- vagy nagyfőnök, hogy "mileszmá, mikóleszmákész, kénemágyorsan, essóess, priós feladat, nekem ebbül fel köll készülni mítingre".

Ráadásul ez nem az egyetlen ilyen plusz kérés volt a napi munkám mellett. Jaj, erre nézz már rá, mit akar a vevő, annak válaszolj már, légy szíves, mert te voltál vele kapcsolatban, amannál küldj már egy elérhetőséget, mert ott áll a futár a kapuban és nem várja senki - egészen este 8-ig, mikor a 10 és dél között bezuhanó okostojások végre letették a lantot. Én meg úgyis ráérek, home office-ban vagyok, milyen jó nekem. Ráadásul home office esetén elszámolták a napi 8 óra munkaidőt, függetlenül attól, mennyi ideig buzerálták az embert.

Így hát leszoktam róla. Ha dolgozom, akkor a munkahelyemen dolgozom és ha nem elég rá a napi 8 óra, akkor benn maradok addig, ameddig kell. De ennek - ellentétben a home office-szal - nyoma van, így ha egyik nap 12 órát kellett benn rohadnom, akkor azt lecsúsztatom utána.

2019. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Se otthon, se munkahelyen nincs klíma. Az otthoni lakás egy napsütötte tetőtér, a munkahely egy vastag falú régi, felújított bérház alsóbb szintje. Kb 10 fokkal hűvösebb van munkában, szóval nyáron kivételesen nem vágyok haza. :D
2019. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálunk katlan van, nem tudok már koncentrálni, ide-oda járkálok, mindig valakivel egyeztetek valamit. Itthon meg amit csak lehet, elkészítek. Már iskola sincs, hogy a gyerekekkel le kelljen ülni tanulni, amikor meg elaludtak, enyém az este :) Mint például most is, csak most már nincs olyan őrült sok munka, mint az elmúlt napokban.
2019. jún. 27. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!