Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vagyonörként egy telephelye...

Ha vagyonörként egy telephelyen helyezkedek el ott pontosan mik a feladatok, elvàràsok?

Figyelt kérdés
24/48 óra àltalàban a szolgàlat?? És pontosan mik a feladatok?? Dolgozók ki be léptetése illetve jàrmüvek. Embereknek segiteni mi merre van?? Ezeken kivul meg milyen feladatok vannak??

2019. jún. 27. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
figyelni a rendre
2019. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk gyarban vagyok ör.
2019. jún. 27. 15:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Es ha hoznak valami szallitmanyt azt nekem kell intezni atvenni??
2019. jún. 27. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Le lesz írva minden az őrutasításban, tételesen. Nincs két egyforma munkahely.
2019. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4.-nél a pont!


Mind más és más.


10-ből 9 helyen "csekkolni" kell. Azaz egész éjjel járőr, és bizonyos pontokon elektronikusan "bélyegezni". Ebben az lehet a cumi, amikor az ónos esőben, óránként mész 20 percet.


Konkrétan tudok olyan olyan, budapesti helyet, ahol óránként kell menni, és 35+ perc a járőr! Gyakorlatilag egész éjjel körözöl.


Meg sok helyen: szondáztatás, parkoltatás, csomagok átvizsgálása, popsi nyalás, ...


Van, ahol korrekt, már szinte iroda szerű helyen vagy, de sok helyen egy konténerben, légkondi nélkül, 300 méterre a WC-től.

2019. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Átvenni?


SEMMIT, nem vehetsz át, még kajafutártól sem, nem még kamionnyi árut!


Te, ott, egy CSICSKA leszel!


Bocs, de tényleg!

2019. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

#6, te sem voltál még őr, látszik a dumádon.

Van, ahol az őr vesz át postát, futárpostát, stb. Írtam, hogy nincs két egyforma munkahely!

Meg ahol hétvégén érkezik küldemény, majd leteszi neked a futár a küszöbre, mi, mert csicska vagy, és nem vehetsz át semmit, mi? Nem ártana gondolkodnod klaviatúrapüfölés előtt.

2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

7.-re.


HR-es vagyok és voltam nem 1 és nem 2 NAGY helyen.


Az őrség NEM, vehet át semmit! Nincs aláírási joguk, pláne nem bélyegző használati és/vagy pénzkezelési joguk!

Csomagot sem bonthatnak, csak ha külön, ellenőrzési célból vannak erre utasítva!


De taníts még mester!


Attól, hogy te a mucsaj-alsói sertéstelepen átvetted a könyvelés kajáját, meg a postát, az nem mindenhol általános!

2019. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Mint leírták, egyik hely ilyen, másik hely olyan. Van, ahol át kell vennie az őrnek a postát, csomagokat, és van, ahol csak irányítani kell a megfelelő osztályhoz. Egy plázában például semmilyen csomagot nem kell átvenni, ott csak flangálni kell egész nap, és ügyelni a rendre, figyelni a lopásokra.


Kedves utolsó, attól, hogy a te "nagy" cégeidnél még nem az volt a rendszer, máshol lehet. És nem csak mucsaj-akárhol. A stílusodon meg szerintem változtass, mert egyszer elkapnak a mucsajiak, és szét fogják kanolni a kicsi szádat. :)

2019. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háereském, a te gittegyletednél így van, komolyabb munkahelyen meg nem! Ez nem jut elk a csepp agyadba, hogy NINCS KÉT EGYFORMA MUNKAHELY! A csudát vagy te háeres, csak amperkodsz itt egy anonim oldalon. Szünidejét töltő ötödikes lehetsz legfeljebb.
2019. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!