Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vagyonörként egy telephelye...

Ha vagyonörként egy telephelyen helyezkedek el ott pontosan mik a feladatok, elvàràsok?

Figyelt kérdés
24/48 óra àltalàban a szolgàlat?? És pontosan mik a feladatok?? Dolgozók ki be léptetése illetve jàrmüvek. Embereknek segiteni mi merre van?? Ezeken kivul meg milyen feladatok vannak??

2019. jún. 27. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10.-nek.


Taníts!


Egy telephelyen, 99,9%, hogy külső cég végzi az őrzést.


Miközben egy adott cégnél, még a cég saját dolgozói közül is csak meghatározott emberek intézhetik a posta/futár ügyeket, akkor majd pont egy 8 általánost végzett, külső cég, külső alkalmazottja kap, vagyonőrként, aláírási jogot a cég nevében? Ugye?


Befejeztem!

2019. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan befejezheted, mert mindig a cég vezetése (vagy tulajdonosa) határozza meg, milyen jogokkal ruházza fel a vagyonőrt. Nem egy "háeres" fog erről dönteni.
2019. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#7

HR-eském! Számolj le!

A MÁV igazgatóság is mucsajalsó lenne? Ott az Őr vesz át csomagot. Sőt helyi rendőr kapitányságon is adtam már le papírokat az őrnek (nem rendőr) mert az adott ügyintéző akihez az ügy tartozik Ő nem volt bent.

Nem vagy alkalmas a munka körödre.

2021. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom hogy nem a #7-es írt roszat hanem a #8-as. A hetes jót írt, ment is neki a zöld pipa, a nyolcas nak meg a piros X. Egyébként az előző válaszoló vagyok.
2021. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!