Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaügyi központból...

Ha a munkaügyi központból jött egy papir hogy menjek valami àllàsra és én olyan ideges lettem hogy darabokra téptem annak milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés
Én csak tanfolyam miatt regisztràltam oda. De az màr úgyse lesz. Munkàt inkàbb keresek én magam!!!!

2019. jún. 29. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy munkalehetőség ennyire megviseli a lelkivilágod, hogy dühöngesz akkor inkább keress először egy pszichiátert.
2019. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Mi lesz a következménye? Apró darabokból kell majd összeragasztgatnod azt a papírt, amit a cég HR-ese lepecsétel és aláír neked, miután elutasította a jelentkezésedet.
2019. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges volt. A központ által felajánlott munkák 99%-ánál azt a választ kapod, hogy már be van töltve az állás.
2019. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem baj inkabb toroljenek ki mert ha ezt meg is usztam volna akkor utanna meg ugyis jonne a kozmunkas behivo. Ott meg nem utasitanak el.
2019. jún. 29. 08:31
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Pedid jöhettél volna velem utcát söpörni, wj te agriszív báttya, mi van veled? Most látod, itt volt a lehetöség, hogy kevés pénzért munkavédelvi szabályokra fittyet hányva dolgozhattál volna.. kezem lábam összetenném, hogy 55 ezerért a 35 fokos lánikulába még azért is rám ordibáljon egy majom, hogy iszok (jelzem a magyarokra a brigádvezér allergiás ezért a kutya a lwgkedvesebb szó).
2019. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
#5 vagyok és a huawei még új nekem, elütöm a betüket,bocs.
2019. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gci ez a munkaugyi nagyon.
2019. jún. 29. 08:46
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj, legalább egy emberrel kevesebbel kell nekik foglalkozni, egy fillért se kapsz, a tbvel meg nem tudom jelenleg, hogy van, de remélem azt is magadnak kell fizetned.

Obelix, te nem hogy munkára, életre se vagy alkalmas.

2019. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Direkt csinaljak hogy csokkenjen a munkanelkuliek szama. Engem csak tsnfolyam erdekelt volna. Penzt eddig se kaptam toluk😂😂😂
2019. jún. 29. 10:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el inkább hím prostinak/kitartottnak. Úgyis mindig azon vered a melled, hogy minden ujjadra jut egy nő mert akkora ász vagy. Élj meg ebből.
2019. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!