Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órás műszak mennyire...

12 órás műszak mennyire bírható, ha csak két rövid szünet van közben és a munka monoton?

Figyelt kérdés

Reggel 7-től este 7-ig, ülő munka, kétszer 20 perc szünettel, azon kívül max. wc-re lehet kimenni.

Vagy 9-10 órás műszak, de ott meg leülni nem lehet, szalagmunka, szaladgálós és pakolós.

Meg lehet szokni?


2019. júl. 1. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, erre valok a robotok
2019. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Diákként vagyok gyárban. Szaladgálós, egy helyben állós, 8 és 12 órás műszakkal. A tapasztalatom alapján a 9-10 órásat választanám.
2019. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább az ülőmunka.
2019. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megszokni, de rovidtavon kibirhato. Valtott muszakos?
2019. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 hónapig dolgoztam egy hotel éttermében mosogatóként, nekem heti öt nap munka volt nyolc órában (11-től 7-ig, valamint 7-től hajnal 3-ig, de ez talán most nem is lényeges). Viszont a szakácsok 12 órában dolgoztak, déltől éjfélig, heti négy napban. Nem irígyeltem őket, csak egy szünetük volt. És eléggé stresszesek, kötözködősek, kioktatósak voltak. Oké, hogy jól megfizetik, de nálam az egészség és fizikai hatások nem utolsó szempontok.
2019. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem váltott műszakos. A "szaladgálós" délutáni lenne, 3-11-ig, plusz túlóra.

Az ülőmunkánál a fizetés nettó 180 körüli, a másiknál is csak túlórákkal lenne több, de nem hiszem, hogy azt bírnám, nem vagyok már fiatal.

Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 1. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Kibirható, ha egy topmodell csajod van pl (), aki reggel mélytorokkal ébreszt, este főtt étellel és forró puncival vár...egyébként keserédes a 12 óra egyedülállóként marokmarcsisan.
2019. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és 50 éves...
2019. júl. 1. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, az a tuti. Lehet azt mondod, nem is olyan vészes ahogyan beszéltek róla. Minden ember más kitartású.
2019. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évig végeztem 12-16 órában fizikai munkát. Nekem 1 db 30 perces szünetem volt közben. Azt hittem, vécére evidens, hogy ki lehet menni ezen felül, de az első munkanapon kimentem, és utána félrehívott a főnök és közölte, hogy ilyet itt nem csinálunk, mert erre való a szünet. Ki lehet bírni, mondjuk az egészségemet eléggé tönkretette, de ha nincs más, akkor muszáj csinálni sajnos :(
2019. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!