Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmazottként hogyan viselke...

Alkalmazottként hogyan viselkedtek egy nárcisztikus főnökkel?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Dicsérjük. Dicsőítjük. És felmondunk, amint lehet.
2017. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját ötleteidnél rá kell vezetni a megoldásra, mintha az ő fejéből pattant volna ki. És aztán mondani, hogy milyen jó ötlet, szívesen megcsinálod.
2017. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

A nárcizmus egy személyiségzavar.


A munkahelyemen pedig a munkával foglalkozom, nem pedig akárkinek (akár beosztott, akár főnök) a mentális egészségével. Nem hozzátartozóm, vagy barátom, kutyát nem érdekli.


Teljes mértékben figyelmen kívül hagyom, mind addig, amíg nincs rossz hatással a munkára.

Amennyiben van, felajánlom neki, hogy keressen egy pszichiátert. (igen, a főnökömnek is)

2017. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

"A munkahelyemen pedig a munkával foglalkozom"-ezzel én is pont így vagyok, csak egy idő után annyira erölteti a rossz és láthatóan nem produktív megoldásokat, hogy érzem máshogyan kell kezelnem a helyzeteket. Vajon félelmei lehetnek? Nem vagyok egy diktatórikus természet egyáltalán, sőt mindig alkalmazkodó.

2017. jan. 12. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az első írta kb. :D

Egyébként úgy, hogy úgy kezded hogy "Neked ez azért lesz/lenne jó, mert..." Mindig őt állítsd a mondandód középpontjában, és hogy NEKI miért lesz jó az, amit te mondasz. Egy próbát megér. :)

2017. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!