Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A próbanapot előre be kell...

A próbanapot előre be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg álláskereső vagyok.

A mai nap folyamán két helyről is hívtak, hogy menjek be próba napra.

Az egyik Pénteken, a másik Hétfőn.. Eddig csak egy helyen voltam ilyen próba napon (ott sajnos nem engem választottak), viszont a vezető kérte e-mailben az adataim, bankszámla számom, taj, stb és a nap végén ugyan kp ben mert kevesebb órát kellett lennem, de kifizette.

Itt csak telefonáltak, hogy megkapták az önéletrajzomat és higy ekkor és ekkor menjek es eddig és eddig leszek.

Nap végén ki kell, higy fizessen?

Vagy hogy működik ez?


2019. júl. 2. 14:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

De mindenki mást mond.

Én is úgy tudtam, hogy kötelesek ve jelenteni.

Szóval nekem csak annyit mondott mindkét hölgy, hogy jöjjek be próba napra.

Egyik helyre ma másik helyre tegnap adtam be az önéletrajzom.

Szóval biztos kell nekik az ember ha ilyen gyorsak voltak.

Az egyik azt mondta reggel kilenctol este nyolcig tart a próba nap.

Mivel pláza es addig vannak

Mást nem mondott semmiről nem esett szó

A másik hely os ruhás

Ott reggel 9 este hat ott csak annyit mondott kényelmes ruhába jöjjek es hogy mivel kilenckor nyit mondjam a biztonságinak új dolgozó vagyok.

Egyik helyen sem esett szó se bejelentésről se nap végi fizurol.

2019. júl. 2. 16:01
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kötelesek bejelenteni, persze, hiszen feketén nem lehet egy percet sem dolgoztatni. A gyakorlatban viszont ez sok munkáltatót nem érdekel, így egy napot dolgozol nekik feketén, aztán ha felvesznek, kapsz majd szerződést.
2019. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!