Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ér titeket stressz a munkahely...

Ér titeket stressz a munkahelyeteken? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Szokott stressz érni a munkátok során?
2019. júl. 4. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érne stressz, akkor tojnék a munkámra. De nem teszem (és ezért amúgy éppen ma kaptam dicséretet). Viszont jól viselem általában, meg azért tudok szelektálni, hogy mire húzom fel magam és mire nem. Az emberi butaság (főleg, ha miatta veszélyben az én munkám minősége/határideje, vagy nekem kell kijavítani plusz munkaként, hogy megtartsam a minőséget) mondjuk instant felcseszi az idegeim, de legalább gyorsan szoktam lenyugodni is.

Vagy ha nem tudom, mi a gond és ezért nem tudok tenni ellene, az a másik, amiért ki tudok akadni és aztán káromkodom, mint a kocsis nonstop.

Gépbeállító (és egyben operátor) vagyok.

Egyébként szeretem a munkám, a legtöbb nap egy újabb kihívás és fejlődés. Meg azért anyagilag se rossz.

2019. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Építésvezető vagyok, néha elkap a stressz...
2019. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér. Határidők, nehezen kezelhető üzleti partnerek, idegesítő kollégák, buktatók a projektekben, nem várt eredmények, lassú folyamatok formájában.. Mondjuk engem a stressz nagyon tud motiválni, sokkal hatékonyabban dolgozom krízishelyzetben, élvezem, amikor megoldhatom ezeket a dolgokat. Amint kilépek az iroda ajtaján már teljesen lepereg, csak ritkán van olyan, hogy még otthon is munkahelyi dolgon kattogok, ahhoz nagyon nagy dolognak kellene történnie.
2019. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Vendéglátós vagyok, csak stressz ér.
2019. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jóformán soha nem ér stressz.

Szerződéses katona, logisztikai alakulat.

2019. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatóként dolgozok, mostanában változó, hogy hol, ahova a közvetítő küld. Helye válogatja, hogy mennyire stresszes. Kisebb helyeken jól elvagyok, nagyobb helyen viszont eléggé le bír stresszelni, ha túl sok mosatlan jön egyszerre és/vagy azt várják, hogy egyszerre háromfele figyeljek. A "kedvencem", amikor a legnagyobb forgalom kellős közepén hoznak oda újonnan érkezett bontatlan dolgokat (tányérok, poharak, evőeszközök, stb.), hogy azonnal mossam át őket (első használat előtt át kell esniük mosáson). Meg az se nagyon kellemes, amikor a szakácsok ugráltatnak különféle csicskamunkákkal.
2019. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a munkámból adódóan néha targoncáznom kell, és mivel nem vagyok az a magabiztos fajta, nagyon stresszelek, hogy ne borítsak fel, ne üssek el senkit/semmit. Elég szűkös a helyünk, épphogy ki van számolva. Ezen kívül gyakran csomagolom a végtermékünket, és nálam kerül utoljára kézbe a vevő előtt, tehát nagyon kell figyelni, hogy ne legyen semmi baj, amiért rám üt vissza a dolog. Ezenkívül van egykét hülye liba, akik a keserűségeiket a másik kollégákon vezetik le, és néha nagyon nincs türelmem hozzájuk. Van olyan emberünk is, akinek ha rossz napja van, nem lehet szólni hozzá, ugyanis nincs otthon dildója, ami kielégítheti.

Aztán ott van a főnök, aki néha tiszteletét teszi nálunk, és olyankor mindennek úgy kell állnia, mint a Katiban a gyerek. Tök felesleges igazításokkal, megoldásokkal jön, aminek full semmi értelme, csak nekünk plusz munka.

Hát igen, nem könnyű.

2019. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatósági ellenőrzéseket végzek. Már annak sem örülnek, ha megjelenünk... A szívem vérzik, amikor szimpatikus ügyfelet kell megbüntetnem. Aztán vannak nehezebb esetek is, na, itt ér stressz bőven.
2019. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,sofőr vagyok,állandóan dugó-dugó és dugó van,sokszor el kések ez miatt, személykocsisok sitenek eléd vágnak ha nem tetszik nekik valami le fékeznek előttem aztán örülök ha meg tudok állni,az irányítóim adnak egy jó fuvart azzal el vagyok 2-3 napig ezzel keresek is pénzt, aztán adnak 2-3-4 szar fuvart amivel nem tudsz haladni, építkezések, 1 nap még fel rakodnak aztán 5-30 km megyek majd másnap egésznap szednek és jöhet a hétvége, másik héten ugyan ilyen szar munkák vannak aztán mikor hétvégére tervez valamit az ember akkor Csütörtökön délután ki találja menj el gyorsan Hollandba, ebből már lehet is tudni hogy kint lesz a hétvége valahol, leginkább a hugyos benzínkút parkolóba autópálya mellett, ahol a járművek gumijaik elég hangosak, zajosak esetleg még estére melléd áll egy hűtős kamionos akinek zúg a hűtője 20-30 percenként be indul 10-15 percre attól függ milyen meleg van, ezekután van amikor fel kelek de van hogy át alszom az estét,igaz másnap zúg a fejem egész nap,21 században élünk és még mindig olyan hangosan zúgnak a hűtősök mint 10 évvel ezelőtt,a dobozba 40-50 fok van aludni nappal nem lehet de szaunázni benne azt lehet, jobb esetben el tudok menni nappal ki az erdőben ahol hüvösebb van vagy esetleg le tudok menni az autópályáról ahol csend van.
2019. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze az emberek ki tudnak akasztani, sokszor hülyének néznek engem, ki b.s.nak velem, csak ha nekik szar a napjuk legyen az nekem is.
2019. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!