Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mert nem szólnak rá ha nem...

Mert nem szólnak rá ha nem dolgozik nem csinálja amit kell? Én rám meg mindig kiabál a főnök ha hozzá merek szólni. Annyira szereti?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akivel ma veszekedtem és engem cseszett le a főnök hogy mit képzelek én magamról hogy csak úgy kiabálok vele de hát ő nem csinálta meg amit kértem szóltam neki először szépen akkor sem csinálta meg utána már felidegesített és hangosabban mondtam..

Nem lehet hozzá szólni megy és árulkodik. A főnök férfi 32 éves ő meg nő 26


2019. júl. 4. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
El kéne dönteni, ki a főnök. Ő, vagy te? Mellesleg én anyámnak se engedem meg hogy kiabáljon velem, lehet pofán is csaptalak volna.
2019. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy látszik a főnököd nem az agyát használja gondolkodáshoz amikor erről a nőről van szó.
2019. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hát már nagyon felidegesitett mert én sem tudok addig dolgozni ameddig ő azt nem csinálja meg és ha én nem csinálom én rám kiabalnak hát muszáj volt már mondanom neki hangosabban akkor hallottak a többiek is és mondták hogy nekem van igazam. Minek jár be akkor a munkahelyére telefonozni?

És ő ha késik rá akkor sem szólnak késhet fel órákat is az nem baj... de ha én kések 5percet akkor 1 órával tovább kell maradnom meg leorditsak a fejed hogy már rég dolgoznod kellene. És ugyan annyi fizetést kap mint mi

2019. júl. 4. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szar életed lesz. Sajnálom.
2019. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Te férfi vagy,kérdező?
2019. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok.
2019. júl. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!