Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A hotelek recepciósai ismerni...

A hotelek recepciósai ismerni szoktak prostikat?

Figyelt kérdés
Nincs mindnek lakása, vannak akik kimennek házhoz, autóban csinálják vagy kivesznek egy szobát. Akkor gondolom a recepciósok már tudják ezekről a lányokról, hogy prostik, mert mindig más férfival mennek szobára? Jól gondolom vagy nem?

2019. júl. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Prostizni nem hotelben szokás, túl drága. Vannak erre a célra kiadó apartmanok kb. minden városban. Hotelben üzletemberek meg politikusok vannak hivatalos ügyben, meg kb 3 turista.
2019. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Luxus prostik azert akadnak :D

Tulzas, hogy ismerik oket a recisek, de felismerik egybol.

Ha tobbszor van gazdag kliense abban a hotelban, meginkabb felismerik.

Dolgoztam hotelban, volt hogy minket kert meg a torok pali hogy hozassunk mar neki k..rvat... :D

2019. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Egyeske, te menj vissza szépen legózni, ne kotyogj bele a felnőttek beszélgetésébe, légy szíves!


Vannak recepciós cimboráim (taxis cimobráim is), mind tud egy-két nőt. A rosszlányok csapatához képest klasszisokkal jobbak. Persze a tiszteledíjuk is magasabb osztály :)

2019. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Jól van, látjuk kijöttél a sittről, miután az egyik elégedetlen lotyód feldobott.

2019. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férjem úgy 10+ éve évekig volt recepciós különböző szállodákban, és ahogy valaki írta, többször ők maguk intézték extra jattért a prostikat.
2019. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno voltam Egerben fiatal penztelenkent, sajnos. Egyik etteremben söröztünk es a csapos felajanlotta, hogy ismer lanyokat olcsóban meglennenek, ugye mivel hotelkent is funkcionalt az etterem igy szoba is lett volna. Mint emlitettem csóró fiatal voltam igy esélytelen volt a dolog.
2019. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!