Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom egy jelentős része a prostikat?

Figyelt kérdés
Ezek az önfeláldozó nők rengeteget tesznek azokért a férfiakért, akiknek esélyük sincs másképpen szexuális életet élni, mert nem születtek helyes pofival, vagy esetleg 175 cm alatti magasságúak, az átlagosnál kisebb a farkuk, stb. Mivel ennek ellenére az ilyen hátrányos helyzetű férfiakban is dolgoznak az ösztönök, ha nem tudnák kielégíteni a vágyaikat akkor vagy öngyilkosok lennének, vagy bűnözők (megerőszakolnának valakit), így viszont a társadalom hasznos tagjai, dolgoznak, adót fizetnek, az örömlánnyal pedig úgy érezhetik magukat legalább abban az 1-1,5 órában, mintha szépek lennének. Magyarországon szerencsére viszonylag elfogadott dolog a prostitúció, de ha jól tudom pl Svédországban a kuncsaftot szigorúan megbüntetik ha tetten érik. Persze nálunk is rengetegen ellenzik, kíváncsi lennék rá, hogy akik ezt teszik, mi az okuk rá.

#magány #prostituált #hátrányos helyzetű férfiak
2014. jún. 29. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Ne légy már olyan kis naiv. Szerinted a prosti kedvességből szexel férfiakkal? :) Akkor az csak mende-monda, hogy ott pénz is gazdát cserél? Másrészt érezd magad te szépnek, mikor épp valami rusnya suttyó dug. Nem tudom, hogy te csak simán kicsit butuska vagy, vagy egy hatalamas troll.
2014. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Itthon is megbüntetik, ha rajta kapják. Sőt a prostitúciót és a lányok futtatását is büntetik.
2014. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Te biztosan szépnek születtél, örülj neki! Természetesen nem ingyen csinálják, nyilván meg kell belőle élniük, meg is kérik az árát rendesen, egy profinál aki tényleg jól el tudja játszani az odaadó barátnőt legalább 15 rugó egy óra + az extrák. A kérdés az volt, hogy miért ítélik el őket ennyien, amikor életeket mentenek?
2014. jún. 29. 16:28
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Életeket mentenek? Majd akkor is ezt fogod mondani, ha összeszedsz valami betegséget? Nem mindentől véd ám a gumi...
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Életeket mentenek? Lehet, hogy az ilyeneket nem is kellene megmenteni.


Aki ronda, ahelyett, hogy rinyálna, mondjuk fejleszthetné a személyiségét, és kihozhatná a maximumot magából.

2014. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Tudod miért büntetik és ítélik el? Mert a prostik nagy része nem önszántából van ott. Félelmben él, vagy sok helyen úgy történnek az előkészületek, hogy a fiatal lányt elkapják, rászoktatják valami drogra, és csak akor kap, ha X összeget összeszed az utcán, közben a strici egy kocsiból figyeli őket. Nem csak gondol egyet és kiáll oda.

Azt persze nem ítélem el, aki maga dönt úgy, hogy erre adja a fejét. az ő teste, azt csinál, amit akar, tudja a következményeit. A sztriptíztáncosokat én se értem, miért ítélik el, főleg ha profik, nem csak vonaglanak ott, mint valami borzalom :D

Az nyilván jobb, ha egy férfi így éli ki magát, mintha összevissza megerőszakolgatna mindenkit, de ha valaki nem tudja kontrollálni magát addig, amíg szerez valakit, aki önszántából lefekszik vele, az elég gáz. Nem kell feladni, a lányok se mind gyönyörűek.

2014. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az útszéli vagy a külföldre csalt prostiknál biztosan gyakori, hogy kényszeríti őket valami bűnbanda, de ilyenekre nem tudom ki fanyalodik. Én azokra gondoltam, akik lakásban, kulturált körülmények között nyújtanak élvezeteket olyan férfiaknak, akiket minden nő levegőnek néz, mert nem ütik meg az elvárt szintet. Egyébként odafigyelnek magukra, tiszták, ápoltak, de sajnos az orvostudomány még nem tart ott, hogy plasztikai műtétekkel helyes arcot csináltassanak maguknak, vagy 10-15 centivel megnöveljék a magasságukat. Sajnos az ösztönöket nem lehet kiírtani, nem lehet egy életet leélni úgy, hogy csak "marok marcsi" a barátnő, legalább az illúzió legyen meg.
2014. jún. 29. 17:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet csak a penzt irigylik
2014. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért az kicsit túlzás, hogy életeket mentenek. De mint minden termek vagy szolgáltatás esetében, ha nem lenne kereslet, kínálat sem. Ha mar itelkezeserol van szó, az is elítélendő, aki szórakozóhelyeken gyűjtögeti az egy éjszakás kalandokat. Van egy rokonom, akinek bar menyasszonya van, mindig tart melletelte nehany barátnőt. (szörnyű, de nem is ez a story lényege) Kérdeztem tole egyszer, hogy mert hazudik a lányoknak. Dobbenetemre elmesélte, hogy nem hazudik o, csak kimondja, hogy menyasszonya van, es mar rajzának is kore az egyejszakas lányok, akik nem hivatásosak. De vajon mert lennenek különbek?
2014. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg irdatlan rusnya embert láttam már, akinek volt párjuk. Itt szerintem a hozzáállásoddal sokkal nagyobb gond van, mint a külsőddel.
2014. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!