Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban vannak olyan munkahely...

Valóban vannak olyan munkahelyek ahol lehet lógni? Ti már lógtatok valamikor munkahelyet?

Figyelt kérdés
Haverom egy cégnél dolgozik ahol néha kint van területi munkája is van, azt mondta hogy ügyesen nagyritkán tud trükközni és úgy tudja a főnöke hogy területen van és ebben összejátszanak a kollégákkal is de közben egész végig otthon van, be se megy a fizetését meg felveszi..
2019. júl. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
informatikai melóban tudok ilyen lehetőséget, amikor kapsz 3 napot 1 feladatra, de te megcsinálod 1 nap alatt, akkor ellóghatod a 2 napot, vagy csinálod a következő feladatot
2019. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy közterület felügyelő párost ismertem akik hazamentek munkaidő alatt.
2019. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közalkalmazotti munkánál voltak időszakok amikor a fél vagy teljes nap holtidő volt. Persze a fizetés sem volt jó, sőt.
2019. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fusi, főleg ha esztergan dolgozol vagy valami... Hétvége csak ebből áll, igaz nem otthon van az ember
2019. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Manapság már nem nagyon. Úgy 25-30 évvel ezelőtt még nekem is volt olyan munkám, ahol a munkaidőnek jó ha a felére akadt tennivaló. Rém unalmas volt, nehezen telt az idő, de legalább sikerült kiolvasnom néhány könyvet, sőt, még napozni, vagy épp időtöltésként a kolléga autóját lemosni jó hangulatban is adódott alkalom..:)

Rég volt, szép volt.

2019. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!