Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a magyarázata annak, ha...

Mi a magyarázata annak, ha főnökként ffipárti vagyok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom az, hogy nem megy a pletykálkodás, mások fúrása és a sz.rkavarás egész nap.


Én is férfipárti vagyok az alkalmazottakat illetően, a tyúkharcot nem bírom, volt benne részem. És sajnos az esetek 90%-ában mindenhol előfordul.

2019. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Hogy van eszed.

A nők ótvar rossz munkaerők többségében.

2019. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Egy ötfős csapatban vagyok egyedüli férfi. A főnökünk is férfi, látványosan én vagyok a bizalmasa és nem a csajok :D
2019. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nő vagyok, de megértelek.

Tapasztalatom szerint a munkahelyeken a nők 99%-a, a férfiaknak viszont csak kb. 60%-a szemét görény. Szóval a mérleg nyelve a férfiak irányába billen. Persze ez nem azt jelenti, hogy ők jobb munkaerők lennének, mert erről szó sincs, mindössze emberként teljesítenek jobban.

Egyébként pedig nők között is van jó munkaerő.

Azt javaslom, hogy legközelebb próbáld más szemmel is megvizsgálni a munkatársaidat.

Béciről, aki eddig olyan jó munkaerőnek tűnt, kiderülhet, hogy bár tök jó poénokat mond, és jól ki lehet vele elemezni a női munkatársak mellét, igazából csak egy s...ggnyaló hülye, aki nem ért semmihez.

Viszont Éviről, akivel még soha nem beszélgettél szakmai dolgokról, mert le sem tudod akasztani a szemgolyóidat a fenekéről, még a végén kiderülhet, hogy esze is van, és szeretne is haladni a ranglétrán, csak hát nem tud szegény, mert eléd térdelni nem akar, még vannak illúziói, azt hiszi, hogy úgy is lehet, ha "csak" jól dolgozik...

De amúgy tök igazad van. A nők csak kavarnak, meg amúgy is elmennek szülni. Persze vannak childfree nők, de azok meg szerencsétlenek sosem merik bevallani, hogy nem akarnak gyereket, mert kirühellnétek őket onnan.

Valószínűleg azért vagy férfipárti, mert még életedben nem találkoztál értelmes nővel, ill. nem voltál kíváncsi az ilyesmire.

2019. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyedül vagyok férfi az egész részlegen, megértelek.. Nagyon nehéz kimaradni a sok felesleges balhéból, fúrásból.. De meglepő, hogy erre mennyi energiájuk .. Persze elég könnyű evvel foglalkozni, ha egész nap nem csinálsz semmit :D
2019. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod, hisz mi nem ismerünk.


Nálunk a főnök próbálkozott ilyen boys club-ot létrehozni kétszer is, mindkétszer leléptek az ügyfelekkel, azóta ő főleg nőket vesz fel. (Két férfi van.) Bár mi normálisak vagyunk, nem fúr senki senkit. Én mindig kíváncsian olvasom az ilyen helyekről, ahol bántják egymást.

2019. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán mert tetszik a racionális gondolkodásuk.
2019. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Butasag, en anno ket beosztottamat is megdugtam, egy harmadikat is majdnem (ott csak szopatas volt) szoval jo ha vannak csajok is :D
2019. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ezek a válaszok nagyon furák... nem tudom, lehet hogy én dolgozok valami nagyon más dimenzióban levő elit helyeken, de mindig olyan munkahelyem volt, ahol csak csajok voltak, max 1 pasi, és soha nem volt jellemző ez, amiket a válaszokban olvasok, nem volt se furkálódás, se pletykálkodás, kavarás, se hasonló. Én ilyennel egyszer találkoztam életemben, akkor pasi csinálta... :D

Mellette pedig a párom olyan helyen dolgozik, ahol csak pasik vannak, és minden áldott nap megy a szrkavarás, pletykálás, egymás bemószerolása, hasonlók. :D


Egyébként a férfiak nem mennek el szülni, nagy eséllyel nem ők mennek a gyerekkel orvoshoz, anyák napi műsorra, nem ők maradnak otthon vagy viszik be melóba a gyereket nyári szünetben, jobban ott tudnak maradni túlórázni, mert nem kell menniük időre az oviba a gyerekért, stb, szóval sajnos nagyon jellemző a férfipártiság, ha új alkalmazottat kell felvenni.

2019. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez teljesen normális. Egyrészt ahol kettőnél több nő van jelen ott egyből elundul az utálkozás és a sz.rkavarás, másrészt amíg fiatalok teljesen megbízhatatlan munkaerők, mert elmegy szülni, vagy ha már megszült, akkor beteg a gyerek.

Adminisztratív, bürokratikus munkára viszont jobbak, mint mi, csak jól szeparálni kell őket, a krónikus kavarógépeket meg kirúgni.

2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!