Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként megdicsérhetem a...

Főnökként megdicsérhetem a beosztottat, titkárnőt, hogy pl. csinos? Vagy munkahelyen ez nem igazán fér bele? Mit gondolna rólam?

Figyelt kérdés

Ma új titkárnőt kaptam, hosszú, hullámos, eredeti vörös hajú - amikor megláttam elmosolyodtam, valahogy feldobta a szürke környezetet...

Ahogy bemutatkoztam, reflexből akartam mondani "Gyönyörű a hajad!" aztán bevillant, hogy ez egy munkahely, mit gondolna rólam, ha egyből így (flörtöléssel) indítanék... aztán nem szóltunk semmit, és így kicsit kínosan jött ki a szituáció.


Mi a véleményetek, mi fér bele a munkahelyi viselkedésbe? Nyilván a beosztottak, és a főnök beosztott között más a viszony (de erre a munkahelyi etikett nem nagyon tér ki).


2017. máj. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
xD Olyan gagyi, közönséges az ilyen viselkedés, nem is tudsz róla semmit, de egyből dicsérgetni akarod, lehet férje van, barátja, lehet leszbikus ... Miért nem tudsz közömbös maradni és természetesen viselkedni ?
2017. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ebből dugás lesz :D
2017. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem fér bele, pláne akkor ha új a munkatárs.
2017. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudok viselkedni (nem szoktam ilyesmiket mondani) csak olyan kirívó volt - úgy reflexből jött volna :)
2017. máj. 5. 20:53
 5/9 A kérdező kommentje:
És persze nem AZÉRT akartam mondani...
2017. máj. 5. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

az elejen talan nem, mert rosszul johet ki, de ha mar jobban megismertetek egymast szerintem belefer


furcsa lett volna nekem is ha az elso nap a fonok megdicser valamit, de mostmar (10 ev utan) siman megjegyzi amikor uj frizuram van vagy vmi extrem csinos rucit veszek fel, akkor megdicser, hogy csinos vagyok, vagy jol all az uj haj de ennyi

nem akarja o sem tulzasba vinni es nekem is kellemetlen lenne, ha nos ferfikent ferjes asszonynak kezdene csapni a szelet


idovel szerintem siman megjegyezheted neki, hogy szep a haja

2017. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, elég gáz, ha a főnök kezd nyomulni a beosztottra, már csak a hatalmi viszonyok miatt is.
2017. máj. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megdícsérheted.

De nem a kinézete, hanem a kiváló teljesítménye, és precizitása miatt!

2017. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem értek egyet a többiekkel.

Női főnököm van, minden új ruhámat megdícséri. Egy férfinek miért ne lehetne?

Egyébként honnan tudni, hogy a kérdezőnek nincs párja?

2017. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!