Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik értelmiségi munkát...

Akik értelmiségi munkát végeznek, nekik szégyen lenne, ha alkalomadtán kétkezi munkát is végeznének?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A munka nem szégyen.


Tanárként a nyáriszünetben takarítani járok. Egész jól keresek vele.

2019. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, én alapvetően irodában dolgozom de néha dolgozok szerelőkkel és segédmunkásokkal is (cégen belül). Így rövid távon jobban is élvezem, ha nincs hideg.
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne szégyen, de nyilván nem azért tanultam ennyit, hogy kétkezi munkát végezzek.
2019. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem az. Én pakolászni voltam most pár napot, kb 3000-es órabérért. Azért ilyen 1000-1500 forintért nem megyek el én sem, de ha elmennék se lenne szégyen.
2019. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy lenne. Diákként 8 éven át dolgoztam gyárakban meg címereztem meg paprikát szedtem, a munka az munka és becsülendő. Ha szükséges, most is bármikor beugrok akármilyen kétkezi melóba ha fizikailag képes vagyok rá.
2019. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, próbáltam már.
2019. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen,könnyű fizikai munkát(árufeltöltő jellegű,bár nem teljesen ilyennek volt hirdetve) én is próbáltam már.

Nem volt a legjobb választás,de 8000ft- ot kerestem vele nyolc órában,akkor ez segítség volt (adminisztrátor vagyok).

2019. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan területen dolgozok ahol a kettő nem hatarolódik el ennyire, szóval azt sem értem miért zárná ki a két dolog egymást.
2019. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Most például házfelújítunk, nem szeppenek meg a sz*rtalicskázástól, simán pakolom a sittet, verem a csempét, bontom a kádat, csiszolom a falat, lapátolom a földet, nem is értem, mi lenne ebben a szégyen. Sőt, volt már, hogy letört a szép hosszú körmöm, de ki a túrót érdekel, az is visszanőtt utána. :D

Mondjuk nekem is olyan a szakmám, hogy adódhat vele fizikai munka, a mostani munkahelyemen mondjuk nem igazán, de az előző munkahelyemen simán volt, hogy egész nap a koszban pakolásztam nagy súlyokat. Azt is meg kellett csinálnia valakinek, én halál komolyan nem értem, hogy ezt miért kellene szégyellni. :D

2019. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nem lenne szégyen, az egyetlen bajom vele, hogy nem bírom. Nyeszlett vagyok és gyenge, én alapvetően tisztelem és becsülöm is a fiziai munkásokat.
2019. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!