Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Realis lenne ez a fizetesi igeny?

Realis lenne ez a fizetesi igeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap allasinterjun veszek reszt egy multicegnel. Konyvelo poziciora jelentkeztem, jelenleg penzugyi-szamviteli ugyintezo vegzettsegem van, 2 ev tapasztalattal. A kerdesem az lenne, hogy brutto 300,000 Ft nagyon irrealis penz lenne fizetesi igenynek? Videk, kb. 50,000-es varos, ipari park.


Velemenyeket szeretnek kerni! Koszonom elore is.



25f



2019. júl. 9. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
"Realis lenne ez a fizetesi igeny?" Igen
2019. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Biztos? Van egy lany ismerosom, o hasonlo teruleten, hasonlo nagysagu cegnel dolgozik DIPLOMAVAL, de "csak" 280,000 a bruttoja.

2019. júl. 9. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az igény reális, mert kell ennyi ahhoz, hogy normális minőségű életet lehessen élni, de megkapni valószínűleg nem fogod ezt az összeget. Biztos, hogy lesz olyan jelentkező, aki sokkal kevesebbért is elvállalja.
2019. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reális.
2019. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reális lehet, de attól is függ, hogy milyen cég.

A diploma túl sokat nem számít ezen a területen, inkább a gyakorlat (céges v könyvelőirodai) meg a mérlegképes.

2019. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk max nettó 200-at keresnek ilyen munkakörben. De azok már évek óta itt vannak, és rokonaik a cégvezetőknek.


Szerintem próbáld meg, max visszautasítanak és később kisebb összeget jelölsz meg.

Vagy, ha érdekled őket akkor megmondják hogy ez az összeg túl sok, ők csak x-t tudnak ajánlani. Nekem már volt így.

2019. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!