Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mivel foglalkozol? Illetve...

Te mivel foglalkozol? Illetve mennyi a netto havi átlagbéred? Ma (2019) Magyarorszagon mi számit jó fizetésnek, és mi átlagosnak?

Figyelt kérdés
Kérlek, ha nem őszintén irod, akkor ne válaszolj. Köszönöm.
2019. júl. 10. 08:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hálózatépítő vagyok, 1.2M, de ez hetente növekszik folyamatosan.
2019. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
irodai munka 130 nettó
2019. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

programozás

365 (+cafeteria) + ~280


nem tudom mi számít jó fizetésnek és átlagosnak azt tudom, hogy a saját lehetőségeimet tekintve 400-450-es munkára tudnék váltani + mellé 2x300 körülit bevállalni (persze megfelelő tapasztalattal, nem pályakezdőként)

persze ez projekt függően lehet elég sok munka is, de lehet kényelmesen havi 200 óra körüli az egész (otthonról)


sokan azt mondják mi informatikusok vagyunk túlfizetve, pedig szerintem ha valaki 12 órás munkával a gyárban kap 120-150 nettót, akkor szerintem ő van inkább alul fizetve

mondjuk én kezdő fizetésnek inkább a tudás felé hajlottam és nem a pénz felé, volt idő amikor 80 körül kerestem programozóként

2019. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Építőiparban dolgozom, irodai munka projektvezetők, építésvezetők mellett.


Havi 350-et kapok kézhez + átlag havi 50 az év végi bónuszból, kisebb munkákból + céges autó költségeit állják ami átlag havi 50. A nettóm sokkal kevesebb, mert egy része borítékba megy.


Ezzel a fizetéssel nagyjából középmezőnyben vagyok ismerősi körben. Van aki kevesebbet vagy hasonlót kap, de teljes összegre bejelentve, más többet kap, de szigorúbban nézik a cégautó használatot, stb.

2019. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Irodai adminisztrátor lényegében. Eljárások mentén kell betölteni, törölni, másolni, sablonlevelet küldeni, munkaeszközt előkészíteni.

Számomra unalmas, ráadásul egyszer nincs munka, másszor egyszerre 2 dolgot kell csinálni.

De volt már 4 is: kettőt próbáltam párhuzamosan, egy 3. parkolt, aztán jöttek, kérdeztek, pár percre félreraktam a kettőt (ez volt a 4.)



Nettó 200 körül van, de cafeteria nélkül. Az előző helyemen cafeteria-val volt ugyanennyi.

Amikor váltottam, még ez volt a legjobb fizetésben (is), de bizonyos dologra havi fix pártízezer elmegy, kiesett egy kiegészítő bevételem, nőtt a rezsim, tehát nem élek kényelmesen.



Szerintem a medián valahol 150-200 lehet.


Az ismerősi körömben eladók / takarítók / árufeltöltők / szintén adminisztrátorok / call center nettó 150 körül vagy szoftverfejlesztők, róluk nem tudom. Az egyikük mondott egy olyat, hogy nézegette a bankszámláját, és először nem esett le neki, hogy azon már rajta van az aktuális fizuja....


A kettő között amúgy az én ismerősi körömben nemigen van ember.

2019. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Közgyűjteményi informatikus vagyok, 250 nettót kapok.

Nem tudom, hogy általánosságban ez jó-e vagy sem, én maximálisan elégedett vagyok vele.

2019. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb ember 160-220 között kereshet. A valódi átlag ennél magasabban van.


Én most még diákmunkázom. Volt, hogy 80-at kerestem, volt hogy 300-at. Átlagban kb 150 ezer. Most végeztem sulival. Valami elmélyülős irodai munkát vállalok majd el. 200 alatt nem megyek sehova.

2019. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

@11:26


Nagy pofára esés lesz.

2019. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

"Valami elmélyülős irodai munkát vállalok majd el. 200 alatt nem megyek sehova."


Akkor valószínű sokáig leszel munkanélküli.. :-)

2019. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Projekt koordinátor vagyok netto 600e.
2019. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!