Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahogy idősebb leszek egyre...

Ahogy idősebb leszek egyre jobban utálok dolgozni más is van így vele?

Figyelt kérdés

29f

Olykor fel is kell mondjak mert nem bírok már bejárni annyira megundorodom a monoton munkától.Nem is értem h más emberek is akik utálják minek vállalnak gyereket h ő is megutálják ezt az egészet katasztrófa ..



2019. júl. 11. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Olyan munkát kell végezni, amit szeretsz csinálni.
2019. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is utáltam, ez semmit nem változott.
2019. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

26 éves nőként dettó.

Nemrég váltottam, szerintem ez máshol se lesz jobb. Plusz nem is nagyon vannak jó lehetőségek.

2019. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem a munkáim, olyat el sem vállalok, amit nem élvezek. A gyerekek előtt óvodapedagógus voltam, ha a legkisebb is iskolás lesz, szeretnék visszamenni. Most a 4 pici mellett itthonról dolgozom, ezt is szeretem és élvezem. A férjem is szereti a munkáját, szívesen jár be dolgozni, 18 éve van a cégnél, csak egyre fentebbi pozícióban. Meg kell találni azt, amit szeretsz csinálni, kihívást jelent és ki tudsz benne teljesedni.


A gyerekek hogy jönnek ide? Az nem munka, a legszebb dolog a világon.

2019. júl. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Talan vallalnod kene gyereket es akkor kevesbe utalnad a munkad is mert lenne valami orom is az éetedben. Raadasul akkor nem csak onmagadert dolgoznal.
2019. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ha arra gondolok ,hogy ez lesz meg min 35-40 évig néha inkább leugranék reggelente a tizedikröl Arról szól az élet ,hogy várom 1. A munkaidő végét 2. A hétvégét 3. Azt a nyomorult kis szabit.Elkeserítö :(

Fiatalon lekesebb voltam de rájöttem mindenhol csak a furkalás,cseszegetés, kivétlezés meg a mutyi megy :(

37/N

2019. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A munkámat szeretem, a munkatársaimat viszont nem, ezért gyakran én sem megyek szivesen dolgozni. Próbálok nem foglalkozni vele, csak a munkára koncentrálni.
2019. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én is így vagyok, egyre jobban utálom (N/49, adószakértő),

Mondjuk Te, kérdező, még nagyon fiatal vagy hozzá sajnos, ne törődjél bele, próbálj meg váltani.

2019. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Munka:

Unalmas feladatok végzése napit több órában, mások utasítására.

Kevés szabadidő.

Kevés alvás.

2019. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Én sem tudom mit kellene a munkában szeretni.

Dögunalmas feladatok végtelenitve. Idióta, folyton pofázó kollégák. Semmiféle előrelépési lehetőség.

Biztos van, ami nem ilyen, de elmúltam 40 és ilyenhez még nem volt szerencsém, pedig sok helyen megfordultam már.

2019. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!