Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún helyénvaló...

Állásinterjún helyénvaló kérdés hogy ÉN miért jöjjek ide dolgozni miután ŐK megkérdezték hogy miért ÉPP ENGEM vegyenek fel?

Figyelt kérdés

Állásinterjú megy a szokásos HR-es bullshit kérdésük miért épp engem vegyenek fel az X jelentkező közül érveljek indokoljak. Érvelek indokolok bullshitre bullshittel.


Majd azt mondják most Ön kérdezhet. Oké a kérdésem: ÉN miért épp ide jöjjek dolgozni az X hely közül? Kérem érveljen indokoljon!


Köpni nyelni nem tudtak majd kiestek a székből. Igazából igen rövid idő után megköszönték az interjút és elváltunk.


De vajon mi gondjuk volt a kérdésemmel? Elvégre nem csak ők válogathatnak X jelentkezőből, már szerencsére ott tartunk hogy én is válogathatok X munkahely közül.


2019. júl. 5. 18:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Jó hülye vagy. XD

Te mentél oda interjúra, lángész. Ezzel már jelezted, hogy kell a munka.

2019. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"Te mentél oda interjúra, lángész. Ezzel már jelezted, hogy kell a munka.“


Nem Határozottan nem. Ezzel azt jeleztem hogy ÉRDEKEL(HET) a munka. Nem kell. Csak érdekelhet. Ha és amennyiben a bér a beosztás a cafi stb miatt érdemes egyáltalán odamennem.


Mint ahogy a behívásommal ők sem azt jelezték hogy engem vesznek fel hanem azt hogy érdeklődnek utánam és LEHET hogy engem vesznek fel.


Ugyebár?

2019. júl. 5. 18:22
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
#1-es, meg behivtak, jelezve hogy kell a munkaero... Vannak akik tobb munkahely kozul is valaszthatnak, szoval szerintem valahol jogos a kerdes, ha a kerdezo is ilyen helyzetben van.
2019. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

egyébként eleve nem vagyok nagy bajban mert most is van állásom jó bérrel de nézelődöm hátha lesz még jobb.

Nem hajt a tatár hogy mindegy mi csak legyen.

Eleve 320 a bruttóm ez alatt nincs is miről bezsélni sem.

De még ez +10%-ért sincs.

2019. júl. 5. 18:24
 5/29 A kérdező kommentje:

"szoval szerintem valahol jogos a kerdes, "



Csak az interjúztatók gondolom farokcsóváló kutyára számítottak aki lábat nyal egy hogy kapjon egy csontot.

2019. júl. 5. 18:26
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

Nézd. Nekik ku rvára tök mindegy hogy téged vesznek-e fel, vagy a helyedre pályázó x ember egyikét,szóval azt kérdeznek amit csak akarnak. Nekik ez nem jelent semmit, és nem te teszel nekik szivesseget azzal, hogy állásinterjura mész hozzájuk,hanem pont fordítva: ők azok, akik biztosíthatják számodra a megélhetést, he felvesznek.


Ha annyira valogathatsz a munkák közül, (vagy annyi pénzed van hogy szarhatsz ilyenekre) akkor élj a jogaiddal, és keress más munkahelyet, de azért ne üljünk már fordítva a lovon.

2019. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a kérdés, én mondjuk értelmesebb válaszokat szoktam kapni (és nem, nem én jelentkezek, hanem engem keresnek általában
2019. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"de azért ne üljünk már fordítva a lovon."



Az ül fordítva a lovon aki azt hiszi hogy a cég tesz szívességet azzal hogy méltóztatik felvenni. Azok az idők már rég elmúltak.

Te ülsz fordítva a lovon barátom! El vagy tévedve vagy 5 évvel!

2019. júl. 5. 18:33
 9/29 A kérdező kommentje:

"akik biztosíthatják számodra a megélhetést, "


A megélhetést 20 másik cég is biztosíthatja nekem és lehet nem ennyiért amit ők adnának.

Erről ennyit.

2019. júl. 5. 18:34
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Te minden válaszba belekötsz? :D
2019. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!