Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is fura a főnöke?

Másnak is fura a főnöke?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves opellal jár, 30Y, hiperkarma, vad fruttik koncertekre jár mindig, 1000 ftos teszkós pólókban van mindig, a felesége egy kövér disznó (gyerekei is), viszonylag rendes főnök. Amúgy meg egy sok milliárdos cég ügyvezetője és egyetlen tulajdonosa.
2019. júl. 13. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura a főnököm. A főnököm szuper és remélem sokáig marad a főnököm. Mázlista vagyok.
2019. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Balázska?

Ő az alkoholista?


Egyébként mi számít furának, az enyém igényesen, választékosan öltözködik, ahogy egy Managerhez illik. A magánélete fura, elvált, kisgyerekkel, ha nála a gyerek, mintaapa. Ha nincs, akkor mint egy huszonéves, fiatal barátnő, fesztivál, fesztivál után stb stb.

2019. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendes, akkor nincs problem. :)
2019. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök menő a főnököd ;)

Az enyém egy karótnyelt, szigorú, cinikus p*na... :(

2019. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:

Szerintem az enyém nem fura. Szerinte én vagyok fura mert nem szeretem a sört meg a száraz bort :D

Nekem a tied se fura, inkább menő.

2019. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A főnököd egyáltalán nem fura. A tescoban nem csak gagyi pólókat lehet venni. Nincs abban semmi elítélendő, hogy a tescoból öltözködik. A felesége és a gyerekei nem felelnek meg a te szépségideálodnak még nem probléma az a lényeg hogy szereti őket. A Vad Fruttik nem rossz zenekar. Inkább az ő koncertjük mint a Szigeten egy hét a sok insta emberrel.

A főnököd valószínüleg nem egy magamutogató ember. Sokkal többre becsülöm őt mint azt akik hitelt hitelre halmoz, hogy az új ipohent meg a bömbit megvegye.

Biztosan telni neki bömbire de a 20 eves opel tökéletesen megfelel a munkába járásra.

2019. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!