Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrök. Ti hogy vagytok...

Vagyonőrök. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Milyen helyen dolgoztok? Milyen munkarendben dolgoztok és mennyi az órabéretek jelenleg? Legkevesebb és legtöbb órabéretek mennyi volt.

Én jelenleg 24/48-ban nettó 750ft/ora és telephelyén vagyok.



2019. júl. 16. 08:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. júl. 16. 15:00
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező!


Szeretnék bocsánatot kérni az előző hozzászólásaimért.


Nem volt tőlem szép ezeket megírnom, belátom, főleg, mert a honlapot így nem arra használtam, amire való.


Más munkakörben dolgozom, így hasznos választ adni nem tudok sajnos, de ígérem, ez volt az utolsó offom.


Nyilvánosan kértem bocsánatot, lévén ez a többi hozzászólónak is szól. Ez egy kérdezz-felelek honlap és én nem arra használtam.


Szép estét mindenkinek és csodákban illetve napsütésben gazdag hetet kívánok!


Üdv.,


Poccok

2019. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es és a 9-es vagyok.

Miért lett lepontozva a válaszom?

A kérdező kérdezte,hogy vagyunk ezzel,én meg megírtam,hogy hogyan alkalmaznak.

Tudom,hogy siralmas a helyzet,de azért lepontozni,mert a valóságot megírom?

Vagy talán egy olyan munkáltató járt köztünk,akinek nem tetszik az amit Ő is tesz?...

2019. júl. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
Minden kérdésnél akadnak olyanok akik ok nélkül lepontozzák a másikat
2019. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nettó 1200

Sopron

24/48

Megkapom a havi 288-at a 10 alap szolgálatért, NAV ügyfélkapu alapján be vagyok jelentve, nem bántam meg hogy megcsináltam az OKJ-t, eddig gyáraztam 3 műszakba hétfőtől szombatig a 180-190ért.

2019. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én is Sopronban dolgozom. :-)

Poccok, semmi gond. Túl van tárgyalva.

Köszi az eddigi válaszokat.

2019. júl. 19. 08:16
 17/17 anonim válasza:
Minden Vagyonőr a megszerzett Tanúsítvány esetén kötelező a havi bruttó 260.000 Ft os munkabért a munkaszerződésekben feltüntetni ez havi 168 munkaórára vonatkozik. Ennek a hiánya miatt a Munkaügyi felügyelőségnél lehet írásban bejelentést tenni, akik kivizsgálják és súlyos szankciót fog alkalmazni az ilyen munkáltatók ellen.
2022. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!