Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálja ezt a főnök,...

Miért csinálja ezt a főnök, tényleg kivételezne?

Figyelt kérdés

Ma jöttem vissza szabadságról, és megnéztem az augusztusi beosztást. Ugye van az augusztus 20., ami keddi nap. Mi hétvégén és ünnepnapokon is szoktunk dolgozni, mindig felváltva. A főnök úgy csinálta a beosztást, hogy megadta a szombat-vasárnap-hétfő-keddet szabadnapnak, a másig három kollégam meg ebben a négy napból hármat dolgozik. Föl voltak háborodva, hogy én meg egy nap se leszek beosztva, mikor igazságosabban is el lehetett volna osztani, hogy mindenk két napot lesz. De nem én kértem, hogy így csinálja, és ők ezt kivételezésnek gondolják és sérelmezik. Szerintetek miért csinált ilyet a főnököm, hogy direkt feszültséget keltsen? Ti mit csinálnátok? Én is rosszul érzem magam, de nem én kértem...

L/23


2019. júl. 16. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát annyi biztos, hogy labelló legyen nálad...
2019. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy majd Karácsonyra egy másik kolléga kap szabit - hogy mindig legyen egy ember, akinek lehetősége van végig szabizni?
2019. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondanám nekik, hogy ha bajuk van, menjenek a főnökhöz, és mondják neki személyesen.
2019. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készítsd a puncid szerintem.
2019. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!