Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálják ezt álláshirde...

Miért csinálják ezt álláshirdetéskor?

Figyelt kérdés

Láttam pár állást, megvan hozzá mindenem,ami feltétel, nyelv, szakmai képesség, végzettség...


3 helyre adtam be;

Az első helyre a feltöltés ideje után 2 nappal jelentkeztem


A második helyre a meghirdetés után pár órával.


A harmadik helyre pedig kaptam holnapra egy időpontot interjúra.


Az első két hely a beadás utáni napon jelezte felém, hogy már betöltötték az állást.

Hogyan? 2 nap\par óra alatt??


A harmadik helyről pedig most üzentek (ahová időpontom van holnapra), hogy köszönjük jelentkezését, de sok más is volt itt, és nem tudunk mindenkit behívni meghallgatásra.

Most akkor ezt tekintsem úgy hogy holnap be se menjek?


Miért jó a cégeknek szórakozni az ember idejével?


2019. júl. 17. 09:45
 1/8 anonim válasza:
Szerintem menj be azért holnap ha a szabadidőd úgy adja ki. Viszont az előfordulhat, hogyha nincs még konkrétan szakmai tapasztalatod akkor azt veszik fel aki már több évet dolgozott az adott munkakörben. Együtt érzek veled. Sajna én is 1 hónap alatt vagy 6 állásinterjúra elmentem és igencsak úgy tűnt hogy az idősebbeket veszik fel. :c
2019. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, ahol már előre megvan hogy ki lesz a befutó (ismerős), de "meg kell hirdetni" az adott állást...
2019. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általános.Én ilyen netes szarságokra nem is írtam 1 idő után soha,Jófogás,stb,mert sehonnan se jött válasz.Vagy ismeretség alapján szereztem valamit,vagy személyesen odamentem,ez a 2 lehetőség volt eddig életemben ami bevált.
2019. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,2-es is jól mondja,sok van ilyen.
2019. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok helyen megvan a befutó csak kötelező megpályáztatni az álláshirdetést.
2019. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:

Kicsi az esélye, hogy három ilyet fogj ki egy szuszra. Biztos nem így fog ez folytatódni, pályázz nyugodtan a következő helyekre.


És hogy miért csinálják? Ezek talán tényleg meg voltak hirdetve, de lehetett közöttük olyan is ami tényleg gyorsan betelt. Hiszen te is kapásból megpályáztad, akkor ezt mások is megtehették és így akár órák alatt le is zárhatják, ha megvan aki nekik megfelel.


És ettől még lehet, hogy te is megfeleltél, csak több jó jelöltből is, ha egyet vesznek fel, akkor az annyi.

2019. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:

bocs jav.


Ezek talán tényleg meg voltak *előre kik lesznek

2019. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha valahova nagyon kell ember, gyorsan lecsapnak az első alkalmas jelentkezőre. Én tavaly ilyenkor úgy mentem interjúzni, hogy egy óra múlva már hívtak is, hogy fel vagyok véve.
2019. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!