Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szeretnék kimenni az adott...

Ha szeretnék kimenni az adott helyre külföldre dolgozni, és a kutyámat is magammal akarom vinni, milyen fotót mellékeljek?

Figyelt kérdés
10éves, szobacirkáló,nyugodt,2kiló.Szerintem nem mindegy az hogy külön fotón van,vagy velem.Az se mindegy hogy fogom meg,gondolom nem ez a arcomhozsimulós kell,mert az túl nyálas.Gondoltam olyanra,hogy vmi kiülős placc ahol inni lehet,előttem az asztal meg a kutya meg 1 limonádé.Vagy egy teljesen természetes füves placc,sportos ruhában,ő meg az ölemben.Tudnátok javaslatokat adni ? Szeretném ha megbízható lenne a kép,olyan nem beállított,semmi hacacáré ruha.
2019. júl. 17. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen teljesen jó:

[link]

2019. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
IGen,de magammal együtt szeretném.Vagy legyünk külön képeken ?
2019. júl. 17. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ki a frászt érdekel, hogy van kutyád? Pláne a munkahelyen?! Nem is értem, hogy pattant ez ki az agyadból.
2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak trollkodsz...
2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, én tippet adnék a fotózáshoz.


ha a kutyád szereti a hasát, akkor falattal.


ha a kutyád szereti a labdát akkor labdával.


na most. Előveszed a mobilt, benyomod a kamerát. Megszólítod a nevén a kutyust és a pillanatban a másik kezedet a kamera felé emelet. Ebben a másik kezedben lesz a labda vagy a falat.


A kutya arra fog koncentrálni, így megáll és a labdát/falatot szorongató kezed figyeli; a képen egyedül lesz, egy helyben és nagyjából olyan, mintha a kamerába nézne.

2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A munkahelyi felvételinél akarod mutatni a kutyádat, vagy hol?

Az előbbit abszolút nem érdekli.

2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem irodai meló basszus,családi környezet,sok teendő együtt,persze hogy nem mindegy hogy viszek magammal kutyát vagy sem,illetve azt szeretném elérni,hogy egy ilyen pici jószág ne jelentsen akadályt abban,hogy foglalkoznak-e velem vagy sem,és magamnál tarthassam a szobámban.
2019. júl. 17. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne fotózgass, hanem kérdezd meg, hogy viheted-e.
2019. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Vagy egy teljesen természetes füves placc,sportos ruhában,ő meg az ölemben


Az oszt’ egy komoly munka, ahova az alapján vesznek fel hogy kilóg a cici meg a popsi a szűk kis edzőcuccból, a nyakadban meg egy kutya vigyorog. Első munkahely lenne? Vagy táncoslányt keresnek? Vagy honnan jött ez a nagyon fura ötleted?

2019. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlgondolod.


Az önéletrajzodhoz kell fotót csatolni, ott meg kizárólag a te fejedre kíváncsiak. Max. egyebek rovatba beleírod, hogy van egy 10 éves, 2 kg-s, szobatiszta, példásan viselkedő kutyát, akivel együtt mennél vagy ahogy #8 ajánlotta, direktbe megkérdezed, hogy viheted-e.


A kutyáról majd akkor legyen kép, ha külön kérik. Különben ugyanaz fog megfordulni a fejükben, mint #9-nek.

2019. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!