Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet szeretni dolgozni,...

Hogy lehet szeretni dolgozni, akár unalmas munkát is? Hogy lehet igazán szeretni mindig ugyanazt csinálni, mások elvárásainak eleget téve?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a hobbija is a munkája, hogy-hogy nem unja meg?
2019. júl. 17. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hobbim a munkám, és azért nem unom, mert nagyon változatos. Sose kapok/kapunk két ugyanolyan feladatot, mindegyiknek megvan a maga sajátossága.
2019. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha pl az emberben van küldetéstudat és can célja, akkor szereti. Én pl férfijogi mozgalom vezetésével foglalkozom.
2019. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Én most érzem azt hogy kiégtem 3 év után,keresem a lehetőségeket.
2019. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem minden munka unalmas.

Ez nem általànosithato eleve.


Az elvàràsokat tekintve en jobban szeretem ha kristalytisztan leközlik hogy mi kell, ahelyett hogy talàljam ki. En pont olyat kerestem ahol egyszerüen es egyertelmüen elmondjàk mi a feladat, nem pedig elvi kerdeseket kell fejtegetni.

Pelda:feladatom volt a SAP adatokat es jegyzökönyveket kolizok adataibol kimutatasokat csinalni. Kimutattam hogy dupla annyi a többlet mint a hiany.(eloszto központ)

Ez a feladat ami nekem valo.


Az aru utja ugye raktar, kamion, kiskereskedelmi egysegek. Kerdes hol tünik el az aru. Vaktàban ugye nem lehet gyanusitgatni senkit igy az összes raktari dolgozo bereben van a hiany kompenzalva.azaz x szaz emberre leosztva a kàr, ami kb max ezer ft minusz a berböl egy fönek.


Kerdes hogyan tudnànk csökkenteni a hianyt?

Ennek meghatarozasa mint feladat nem nekem valo.


En inkabb dolgozok "körülirt"elvarasoknak, minthogy kreativkodni kelljen, meg kitalalni hogy mit csinaljak

2019. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*dupla annyi volt a hiàny mint a többlet. Szoval az àru ketszer akkor resze tünik el mint amennyi többlet keletkezik
2019. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy nem unják az emberek ezt az egészet. Semmi értelme. Csak dolgozunk megállás nélkül, szinte nulla szabadidővel. Én így látom.
2019. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg bele lehet fásulni abba is, amit igazán szeretsz csinálni, de mindig arra kell gondolni, hogy miért is akartad ezt csinálni, hogy mi a célod vele és mennyi örömet ad, a nehézségek ellenére is. Így azért könnyebb. Persze, ha nincs időd magadra és egyre frusztráltabb vagy, úgy nehéz a jót is látni, de egy próbát megér.
2019. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!