Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vegeztel valaha alkalmi...

Vegeztel valaha alkalmi munkat? Mi volt az? Heti hàny napot dolgoztal?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Na! Gyorsan, írjatok neki sok-sok pozitív tapasztalatot! Aztán hátha elmegy végre melózni, lesz pénze és amikor nem dolgozik, akkor a kocsmában vedel és nem itt szemeteli tele az oldalt a napi 30 kérdésével!!!
2019. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne offolj. Szabaly!!!!
2019. júl. 19. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy a törlés utáni visszaregisztrálás is szabályellenes. :)
2019. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves koromtól dolgozom ilyeneket, volt mezőgazdasági munka, kert építés, kicsivel később építőipari segédmunka, majd egy kis ázsiai cégnél voltam ahová ajánlás alapján kerültem be. Rendszerint ezek a munkák előre megbeszélt időpontban történtek, vagy felhívtak hogy tudnék-e menni, persze ezt belekalkulálják az összegbe majd, ilyenkor jó volt.
2019. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ötödikes koromtól rendszeresen. Később munka mellett is, akkor volt a legjobb, mikor én adtam ki az alkalmi munkákat. Azokban az években, minden jó alkalmi munkát én kaptam meg, valami rejtélyes ok végett.
2019. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak bár badarságot, és csak egy napra. Nálam a kipróbálás egy alkalmat jelent általában.
2019. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!