Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb dolog ami valaha történt veled egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
dolgoznom kellett
2019. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Kényszerből telefon mögé kellett ülnöm. Ügyfélszolgálat. Hát amilyen buta volt néhány ember... Pár hónap múlva felmondtam.
2019. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

1-es nem kötelező válaszolni ám. :D


A legrosszabb, ami velem történt az volt, amikor egy beteg leordibálta a fejem, hogy miért kérem el a beutalóját (a vizsgálat előtt a recepción fel kell venni a betegeket). Szóval no comment.

2019. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyilvános megalázásnak voltam kitéve, vagy annak, hogy egy kolléganővel előző nap megbeszéltünk valamit, majd amikor főnök rákérdezett másnap, a kolléganő ezt ocsmány, mocskos módon letagadta.
2019. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Felvették az exem, aki akkoriban még bőven a szakítást követő zaklató fázisában volt, szerintem csak azért jelentkezett, hogy ne tudjam teljesen elkerülni, akármennyire is próbálkoztam. 2 hét alatt kirúgták - nem miattam, egyszerűen csak betanulni se volt hajlandó, többet volt szüneten, mint nem és nagyon bunkó volt az őt betanító kollégákkal - de az a 2 hét elég stresszesen telt, pedig igyekeztem mindenhol kikerülni az irodában.
2019. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
A volt főnököm szexista megjegyzései és undorító viselkedése. Visszaélt vele rendesen, hogy nem tudtam azonnal felmondani.
2019. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Fél évig két munkakört láttam el egy fizetésért, egy új területet indítottam el azzal az ígérettel, hogy ha beindul, akkor megkapom az irányítását. Ezzel szemben ahogy működőképessé vált, egyszer csak jött egy kolléganő, hogy adjak át neki mindent, mert a vezetőség (a hátam mögött) megbeszélte vele, hogy ő fogja csinálni.

Na itt úgy mondtam fel, hogy rácsaptam az ajtót a főnökömre.

2019. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy volt, akkoriban új főnököm, miután hónapokig próbáltam a kedvére tenni, majd csináltam valami olyat az egyik ügyféllel, ami neki nem tetszett (semmi komoly csak kva leharcolt és fáradt voltam és ezt be is vallottam a partnerünknek, s visszajutott hozzá), behívatott magához, +2 felettes még, persze HRes nuku, és 1 óra hosszáig a fejemre olvastak hogy mert én mekkora genyó vagyok, elárultam stb. Mikor felocsúdtam otthagytam a céget a francba. 1 év alatt tönkrement az addig általam évekig nevelgetett egység, igaz, ez nem adott vigaszt, szomorú voltam...
2019. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
nyári szünetben dolgoztam közös képviselő irodánál ügyintézőként, naponta csakúgy kaptam pár anyázást, volt aki meg akart verni, mert a közös képviselő egyszerűen nem találta pár nap alatt tetőszigetelőt aki a beázást megjavította volna.
2019. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Balesetet okoztam, megsérült egy kollegám keze. Annyira kiborultam, hogy egésznap bőgtem, aztán már senki se akart velem dolgozni, pedig nem direkt csináltam. :(
2019. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!