Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki lenne újrajelentke...

Nagyon ciki lenne újrajelentkezni?

Figyelt kérdés

Wellness munkahelyről van szó. 13 napja lett volna egy interjú időpontom, de ugye mellette máshol is már interjúztam (kb. 1 hónapja kerestem állást)


Amikor aznap a wellness helyen lett volna az interjúm (14.00), reggel felhívtak 9.00kor, hogy felvételt nyertem egy korábban beadott pozícióra (ez egy multicég volt, recepció).

Kb. 10 napot dolgoztam, viszont egyáltalán nem nyerte el a tetszésem...


A wellnesses állásinterjút aznap lemondtam, 9.00 után (emailben, nem telefonon sajnos..)


Nagyon ciki lenne a wellnesses melóhelyre beadni még egyszer a jelentkezésem?

Júl 25ig van nyitva a pozíció.



2019. júl. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már kiválasztottak, akkor szerintem nem kell elölről elindítanod a jelentkezést. Én a helyedben írnék egy e-mailt, hogy bár lemondtad az interjút, mégis aktuálissá vált és ha úgy gondolják, akkor szívesen elmennél.
2019. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te a főnöknek írnál levelet vagy arra a címre, ahová az állásjelentkezést (CV-vel küldted el)?
2019. júl. 20. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, de szerintem azt írd bele, hogy ezen a munkahelyen mi nem tetszett. Mert ha a leírásod alapján itt is olyasmi körülmények várnának rád, akkor nem vesznek fel, mert nincs értelme, és ez neked is jobb. Ha viszont itt gyökeresen mások, akkor esetleg bízhatnak abban, hogy tartós munkaerőre akadtak benned.
2019. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Én nem jelentkeznék újra (igen,szerintem ciki lenne),és ha főnök lennék,biztos nem vennélek fel.

Egy állásajánlatot utasítottál vissza,nem egy interjúra nem mentél el.

2019. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Végülis mit veszíthet? Legrosszabb esetben semmi választ nem kap. Próba-cseresznye.
2019. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit félreértettem (4es vagyok).

Ettől függetlenül nem jelentkeznék újra továbbra sem.

Az,hogy nyitott még a pozíció,pusztán annyit jelent,hogy fent van a portálon (ha fizettek a hirdetésért,azért van fent júl.25-ig),nem azért,mert rád vártak,vagy senkit nem vettek még fel.

Az sem lenne pozitív,hogy két hét a tűrőképességed.

2019. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!