Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Garantált bérminimumot keresők...

Garantált bérminimumot keresők! Nektek mire elég ennyi fizetés egy hónapban? Kijöttök belőle?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan emberek válaszoljanak, akik ennyit keresnek. Tudom sokaknak több vagy kevesebb a fizetésük, de az most nem érdekel.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2019. júl. 21. 20:22
 1/7 anonim válasza:
Kevés, nagyon kevés.
2019. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért jövök ki belőle, mert a párom fizeti a kaját, én a rezsit, és az ő fizuja eléri az átlagbért, és nem fizetünk albit és hitelünk sincs. Amúgy ha egyedül élnék, kb csöves lennék ennyi pénzből.
2019. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősömnek is hasonló volt a helyzete. Neki a párja fizetése elég volt rezsire, a kaját azt hiszem együtt oldották meg és mesélte az ismerősöm, hogy ő se tudna megélni, ha nem lenne a párja.
2019. júl. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korszerűsített a ház 80nm, fűtés ugyan gázzal történik de egy magam vagyok így nem eget verő a téli szezon, az étkezéseket próbálom megoldani egyszerűen, illetve hónaptól függ, ha több a lóvé akkor cifrább kaja van az asztalon, szomorú de való igaz hogy az gyomrán tud spórolni az ember, vagy egy kis Corsa-m, egy nagy motorom amit csak érzelmi alapon tartok, gyerekkorom óta van valami kétkerekűm így erre áldozok.


Megtakarításom nem igen van állandó, mert az elmegy egy ruhára, közelmúltban egy TV-t kellett venni az is ~140e ft... Amit félretudok tenni az el is megy a járművekre, meg magamra, a számlákon túl. Így fiatalon el lehet szórakozni így, mondjuk párral könnyebb lenne, de megoldom így is, legalább elmondhatom hogy minden az enyém.

2019. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több, mint egy havi fizetésed egy TV-re költötted?!?

Én nagyon max egy heti fizut szánnék TV-re.

2019. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Értem amit mondasz, de 1 heti fizetésből milyet veszel? A kínálat alját, ez a TV pedig 190-ről volt leárazva. Tehát nem egy rossz vétel, magam vagyok így nem gondolom túl ezt az egészet, számlákra, kajára jusson, a többi meg helyzet függő, a motoromra pl csak a hátsó gumi 60e ft, és elmegy két nyarat hogy viszonylag odafigyelve rá.

2019. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem értek a tevekhez. De nem értem ilyen kevés fizubol hogy futja ilyen drága tévére.
2019. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!