Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj, ha nem megyek el gólyatáb...

Baj, ha nem megyek el gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a bulizós tipus.Az alkoholt se bírom annyira.A gólyatábor meg gondolom a bulizásról meg ivásról szólhat

2019. aug. 5. 03:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj.
2019. aug. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha a bulizás alatt a részegen dugást érted akkor igen. Nyugodtan hagyd ki.
2019. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát akkor nem tudsz ismerkedni/barátkozni
2019. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Inni meg nem kötelező
2019. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én se megyek, sztem nem baj. Ismerkedni akkor is lehet ha elkezdődik az egyetem.
2019. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Én sem voltam.Féltem is, hogy ki leszek közösítve, egyedül fogok majd ülni az első nap, mert biztos csak én nem megyek. Erre kiderült, hogy több ember szintén nem ment el, viszont akik voltak, ők is nagyon közvetlenül viselkedtek mindenkivel. Első nap már ment az ismerkedés, barátkozás. Szuper kis csoportunk lett, imádtam oda járni. Semmit nem befolyásolt, hogy valaki nem ment el a gólyatáborba.

24N

2019. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Két egyetemre jártam, egyik esetében sem mentem gólyatáborba. Akik táborban ismerték meg egymást alig találkoztak az egyetemen, egy idő után már nem is köszöntek egymásnak. Tanítás előtti kollégiumi táborokba viszont mindig mentem, ezeket mások se hagyták ki. Szobatársak között is voltak akik nem mentek gólyatáborba. Lehet, hogy nem fogod annyira élvezni de nem árt, hogy tudják ki a franc vagy. Csak ne legyél bunkó :D
2019. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemi gólyatáborom voltam és, azt kell mondanom, ugyanolyan lenne az életem, ha kihagytam volna.


Állandóan idétlen játékot játszottunk, alig volt szabadidős tevékenység, mert mindent megszabdtak neked, kb egy jót se fürödhettünk a Balcsiban, pedig a parton voltunk végig... este volt a buli, amire már hulla voltam, nem volt hozzá kedvem, amúgy se vagyok bulizós, napközben ájuldozott mindenki a sátras programoknál, annyira nem volt levegő, stb.


Mindenki mindenkit bejelölt FB-on.


A csapatommal úgy maradt meg a kapcsolat, hogy egyszer, amikor bementünk, akkor álltak páran a campus közepén, aztán apránmként csatlakoztunk hozzájuk és egy nagy kört alkottunk és ott beszélgettünk, hogy kinek milyen érzései vannak.


Ennyi, utána, mivel én pl nem is voltam velük se azonos minorba, se azonos főszakon, annyit láttam, hogy a folyosón a kis csapatjaikban járkálnak (ahogy én is a sajátoméban), nem köszönnek, élik az életüket, szépen eltünedeznek a FB-ról.


Ha nem mentem volna el a gólyatáborra, ugyanilyen lennék 29 évesen, nem változtatott semmit az életemben :D

2019. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj. Ismerkedni meg ugyanúgy lehet első héten is.
2019. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!