Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatáborba megyek és szeretn...

Ágicaaaaa kérdése:

Gólyatáborba megyek és szeretnék szimpatikusnak tűnni meg jófejnek, viccesnek. Kérlek adnátok tanácsokoat!?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fősulin gólyatáborban megoldják helyetted:) Legyél benne mindenbe, piálás, buli, és már az elvonalban vagy.
2013. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sándorjános ***** válasza:
100%
A pia minden ilyen kérdésre választ ad.
2013. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vicces vagy és jòfej, nem kell annak tűnni. Ha meg nem ilyen vagy, akk ne erőlködj, mert annàl nagyobb ègés nincs.

Keresd a többiek tàrsasàgàt, a feladatokat teljesítsd, és jò lesz

2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
Add önmagad ! Ez nagyon fontos, azért kedveljenek meg amilyen vagy és ne azért amilyen nem vagy ezzel csak azt akarom mondani hogy soha ne játszd meg magad mert az senkinek nem tesz jót. Ha piálni szeretnél tedd azt ha pedig nem akkor nem. Én például jobban kedvelem az intelligens és humoros embereket akikkel lehet értelmesen dumálni mint az olyanokat akik leisszák magukat az asztal alá. Érezd jól magad :)
2013. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Rakd ki a csöcsöd.
2013. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krill ***** válasza:
100%

Ne akarj görcsösen jófej lenni. Csak égés lesz belőle. Lazíts, élvezd a bulit, de a legfontosabb, gumi nélkül senkivel, mert egy véletlen gyerek, vagy nemi betegség a kijózanodás után is megmarad. :)


És főleg ne akarj minden ostobaságnak megfelelni, csak hogy elfogadjanak. A buli kedviért be lehet vállalni dolgokat, csak ne alázd meg magad, az a lényeg. Ha megalázod magad, csicska vagy, ha beválós akkor menő.


Poénnak tűnhet eszméletlenre inni magad, de nem az.

Csajok sem buknak erre, és ha a csaj is eszméletlen úgy élvezet sincs benne.

Sokkal jobb a buli ha csak a többiek hiszik rólad, hogy sokat iszol. Én vettem egy üveg drága, nagyon menő Whiskyt ami jól mutat a kezembe, buli alatt végig a kezemben volt, időnként belekortyoltam, de alapvetően osztogattam (nem tukmáltam, csak adtam másnak is). Ez két legyet egy csapásra. Egyrészt jófej voltam mert adtam piát, másrészt mindenki azt hitte hogy 7dl alkoholt megittam és még talpon vagyok. :) Amikor meg mindenki kidőlt, én kényelmesen témázgattam a csajjal, nem maradt versenytársam :)

2013. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krill ***** válasza:
100%
Persze mint lány a "csajok" cserélheted "fiúkra" a mondandómban...tetszés szerint :)
2013. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KovA1963 ***** válasza:

Tán színésznek tetszik-é tanulni ?

Vigyázz nehogy féltékeny légy az eljátszott szerepre - aki nem te vagy.

De még jobb ha meggondolod ki vagy te és mivé akarsz lenni ?

Mindenkinek mindenévé-e ? Csak szolga leszel.

Avagy van-e saját értékrended, látásod a közösségre aminek tagja vagy, tudsz-e különbséget tenni aközött amit a környezetet kíván magának és amire szüksége van, különbséget tenni rendelésre teljesítés és ajándék között ?

Áru akarsz-e lenni vagy ajándék ?

Eladni akarod magad, vagy ajándékozni ?

Küldetést akarsz-e megtestesíteni amihez csatlakozni amibe benevezni érdemes ? Vagy a közösség bolondja akarsz-e lenni ?


Ne siess, ne kapkodj - idő kell meggondolni - de addig is maradj aki vagy és legyél először is gondolkodó kereső, megfigyelő.

:-) Azért van az embernek két füle és egy szája, hogy kétszerannyit hallgasson mint amennyit beszél ...


Szimpatikusnak tűnni akarás - nem szimpatikus.

Az csak szerep. Belülről kell jönni - és ha megvan a háttere - akarás ellenére leszel az aminek most tűnni akarsz. Nem máz lesz, hanem az anyagod maga... a tartalom.

Tartalomra törekedj.

2013. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!