Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, nektek suli és...

Egyetemisták, nektek suli és munka mellett lenne időtök két sportot is komolyabban csinálni, ami heti 6 edzést jelentene?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Időm még csak talán, (lélek) energiám már biztos nem.
2019. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Vagy a szak olyan, hogy nem kell rá tanulni, de akkor minek, vagy zseni a hallgató. Minden más esetben a normális jegyek és az ésszerű társasági élet miatt 2-3edzés fér belw.
2019. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az erő mindenek felett áll.Muszáj heti 6x edzenem,akkor is ha egyetemista leszek.Legfeljebb akkor ignorálom a szociális életet.
2019. aug. 8. 17:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Sőt,ha felkerülök a nagyvárosba,akkor más sportot is el akarok kezdeni,mert ott lesz rá lehetőség,itt vidéken nincs.
2019. aug. 8. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

"Az erő mindenek felett áll.Muszáj heti 6x edzenem"


Akkor mért csinálsz 2 sportot és akarsz egy harmadikat elkezdeni. Nem lenne jobb 1 sportot magasabb szinten úzni és mondjuk mellette konditerembe járni?


Nem a kérdést válaszolja meg, csak érdekel a véleményed ezen.

2019. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
A fittség kell jó a kiálláshoz. De ennyi idő edzéssel eltöltése a kapcsolati hálónak is árt. Kevés ember szereti az ennyire egysíkú embert.
2019. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert egyszerre akarok erős és gyors is lenni.Na meg régóta el akarok kezdeni már egy küzdősportot,de itt vidéken nem nagyon volt erre lehetőségem.
2019. aug. 8. 18:46
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem volt. Nappal óráim voltak, éjszaka dolgoztam. Örültem ha pár órát aludni volt időm ha szünet volt az órák között. Vasárnaponként jógáztam 1-1 órát és annyi.
2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerre akarok erős és gyors is lenni"


Én heti 5x konditerembe járok plusz kardiónak futok. Vagyis szünetekkel gyorsfutok/sprintelek így mindennap edzek. Kicsit testépítő szerű edzés és diéta, de mégis valamennyire funkcionális a futás és pár sajáttestsúlyos gyakorlat miatt.


Ennél jobb gyorsaság, kondíció és erő emelést egyszerre nem tudok elképzelni, mert ha nagyon sokrétűen csinálod semmelyik sem lesz rá igazán igaz. Maximum, hogy fitt leszel de erős biztosan nem.


Csak mondom.

2019. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

A pihenés is az edzés része, és arra nem fog jutni időd

hacsak nem olimpiára vagy versenyre készülsz heti 3-4 edzés bőven elég.

2019. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!