Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, nektek suli és...

Egyetemisták, nektek suli és munka mellett lenne időtök két sportot is komolyabban csinálni, ami heti 6 edzést jelentene?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 17:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De én több sportot akarok csinélnk egyszerre,és egyhez kell 3 edzés
2019. aug. 9. 13:36
 12/14 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

Én meg Forma 1-es pilóta szeretnék lenni.... Az keveset számít, mit akarsz. Mi itt azt mondjuk, mekkora a terhelés, mi az ésszerűen lehetséges.

Röviden: Ha a színjeles érettségire készülve volt időd 2 sportra, akkor az egyetem alatt lesz kettőre, de inkább 1-re. Heti 3 edzéssel?! Nem veszed figyelembe, hogy a vizsgákra nagyobb munka felkészülni, mint az érettségire. Vannak agyfacsaróbb beadandók is. Nem veszed figyelembe a nagyvárosi ingázást. Nem veszed figyelembe, hogy dolgozni is akarsz elvileg.

Kötekedhetsz, de ez a valóság. Kivéve, ha büfészakon leszel vagy a testnevelésire mész. Akkor lehetséges a dolog.

2019. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Meg lehet oldani.Vissza lehet venni a munkából és nem muszáj 5-ösre se megírni a vizsgákat.Meg elvileg csak a vizsgaidőszakban kell tanulni.

Érettségire se nagyon tanultam,legfeljebb napi 1 órákat és 5-öst írtam.Egyetemi vizsga meg szerintem amúgy is könnyebb,ha olyat tanulok ami érdekel,azt könnyebben megjegyzem

2019. aug. 9. 14:32
 14/14 A kérdező kommentje:
Heti 6 edzés minimum kell.És ezek kemény,kikészitő edzéseknek kell lenniük,nem csak értelmetlen aerobik vagy ilyesmi
2019. aug. 9. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!