Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz, ha főleg azért jelentk...

Az gáz, ha főleg azért jelentkeztem egyetemre, mert a nagyvárosban jobb edzési lehetőségek vannak, mint vidéki kisvárosban, de maga a tanulás annyira nem érdekel?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "edzői egyetemre" jelentkeztél, és ebből tervezel megélni, akkor nem.
2019. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem edzői.
2019. aug. 18. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen gaz, mert idiota huzas.

Akkor ne pocsekold az idot egyetemre, menj dolgozni nagyvarosba, szabadidoben meg kedvedre edzhetsz.

Legalabb akkor a szuleid nem potyara tomnek penzel.

2019. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából rendészetire mentem volna,ott edzhettem volna elég keményen.De oda nem jutottam be.
2019. aug. 18. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, mert olcsó a kollégium, tudsz diákmunkázni is. És ha nem vagy hülye, még egy diplomád is lesz.

Simán lehet belőle nyertes szitut összehozni.


Meg jövőre ugyanúgy felvételizhetsz rendészetire. Addigra összehozol egy nyelvvizsgát meg egy emelt érettségit...

Aztán felvesznek, és beszámíttatod a tárgyaidat

2019. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!