Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem barátkozik velem...

Miért nem barátkozik velem senki, nem fogad el senki?

Figyelt kérdés

Kinézetre azt mondom, hogy átlagos vagyok, van rajtam felesleg, meg ilyesmik, de szerintem nincs olyan dolog, ami miatt unszimpatikus lennék valakinek, és mégis

Most kezdem a 3.évemet egy 5 éves gimiben, kb senkivel nem vagyok jóban, kerülnek..

Mindig mosolygok, pozitív vagyok(egyenesek a fogaim szóval még azt se mondanám hogy zavarja őket) és egyszerűen én már nem tudom, hogy hogy fogadtassam el magamat velük, bár már lehet nem is szeretném:(

Mit tennétek a helyemben?

17/L


2019. aug. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Elengedném az ottani barátkozást ha ennyire nem menne.
2019. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne olyan vagy mint ők, ez az oka. Velem is pontosan ugyan ez volt. Máshol ismerkedj, mondjuk neten, vagy hobbi körökben.
2019. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Velem se barátkozott senki a gimnáziumban, Kérdező. Túl különc, túl excentrikus voltam, nem találtam meg a közös hangot úgyszólván senkivel.

De nem erőltettem a dolgot; ha nincsenek barátaim, hát nincsenek. Nem is éreztem szükségét igazából, hogy csak úgy, a birtoklás kedvéért legyenek haverjaim, akikre persze a legkevésbé se számíthatok. Idővel aztán bőven leltem barátokat (online is), akik elfogadtak ilyennek, amilyen vagyok, és többet ér 1 közülük, mint 100 haver. Tehát minőség kontra mennyiség.

2019. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elfogadtatni magad?? Ennek semmi értelme... hagyd az ilyen képmutatást!! Legyél az, aki vagy! Aztán ha nem illesz ott össze senkivel, hát akkor nem! És ezzel semmi baj sincs! 🙂


Elsősorban közös érdeklődést javasolnám, amin keresztül új embereket ismerhetsz meg. Szóval ha nem jársz szabadidődben sehova, akkor szerintem kezdj el! Bármit, ami érdekel! Sport, hangszer, foglalkozás, szakkör... facecsoportok


Suliban pedig tanuld meg élvezni az egyedüllétet, olvass, és zárd ki a külvilágot! Introvertált részednek szüksége is van rá! 🙂

Minimum, hogy ambivertált vagy. Jó lenne egy ilyen személyiségteszt

2019. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled.
2019. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!